Prosinec 2011

Happy New Year

31. prosince 2011 v 8:56 | Misa San |  Aktuálné
Misa jede na silvestra ke Katce.
Misa vám přeje šťastný nový i Nový rok.
Do nového roku hodně štěstí, zdraví, komentářů, návšťěvnosti, JRockerů/anime/Doctora/grafiky/whatever.
Hlavně to moc nepřežeňte! :D

Ša la la la la~ Misa
PS: TARDIS. Time Lord. Yeah.
Donna. Human. No. - To mě totálně odrovnalo. Donna je úžasná :D

Misa dostala do ruk foťák

30. prosince 2011 v 21:46 | Misa San |  fotky
Jop, dneska jsem v tom Tescu byla. Ty slevy, já si tam konečně koupila kabát. Černá, z tisícovky na petistovku, tojde ne? A taky mám koněčně funkční peněženku a od teď mamka nakupuje oblečení se mnou, neb jsem jí vybrala jeden takový svetr - fushiový, krásně jí sedne a nevypadá jako krdenc s LSD vzory - to jsou typický halenku co jí narvou na tržnici. Pfff...Modní Peklo na ně! :D. A ještě si musím udělat reklamu, ne jsem si založila poupeé :D
Fajn a teď k fotkám, jsou to jen takové pokusy, neb jsem se nudila. Jde o dárek co mám zavěšený na zácloně. Ono je jich tam samozřejmě víc, to víte, vánoční výzdoba :D
Fotky pod perexem.

Ou nou, Misa chytla slinu.

29. prosince 2011 v 23:50 | Misa San |  Milý d(ě)níčku..
Nebylo by to až tak zlý, kdyby nebyla skoro půlnoc a já zítra nevstávala pře šestou, neb jedu s mamkou do Tesca. No, kyžtak se vyspím v buse :D a raní kafé to jistí :D

Ikdyž, doufám, že tohle je jedna z těch dlouhodobejch slin. Nejspíš ano, chci kreslit, grafičit i psát. Ou jes, Konečně bych mohla být trochu aktivnější, dokreslit rozkreslené a obnovovat si zíklady gimpu, neb během mého grafického bloku jsem jaksi pozapomínala ^^;. Aspoň některé věci, ale to se vstřebá.
Podlouhé době jsem též otevřela photofiltre, jak jsem zjistila, už je pro mě španělská vesnice. Já fakt na nim už nic asi nedám. Nevadí, mám gimp :D.

Když už jsme u té grafiky, přihlásila jsem se a byla jsem přijata do jednoho grafického týmu, přesněji do Forbidden Love. Takže v záhlaví mi pžibil odkaz ^^.

Jak jsem zmínila, zítra jedu Tesca. Provětrám nové boty. Doufám, že nebude náledí či nenapdane sníh, neb bych si na nich rozbila hubu, ach ty podpatky. Ale krásné jsou :3, knim hezky sukni a pak už něco domyslím :D.

Jinak, jsem si totálně zamilovala BVB a já jim rozumím...částečně :D. Jelikož jsou američané, tak logicky budou zpívat anglicky, čili ponějakou dobu žádné dohledávání angl. textů, místami žádné dohledávání textů. Ach to bude pohodlí.

Tak zase jeden článek o ničem - jak jinak. Tak zatím.
Ša la la la la~ Misa

Design - Union Tardis

29. prosince 2011 v 22:15 | Misa San |  designy
Když jsem tenhle obrázek viděla u Sakury, bylo jasné, že ho zužitkuju. A taky, že jo :D. Jednoduché, uklidňující a líbí se mi, konečně něco podlouhé době :D. Jen jsem se nervla u menu, neb jsem po dlouhé době dělala "klikačky". Ale fungujou! ^^ A taky jsem udělala i klikačkové kontakty, ale víc už po mě nechtějte, fuj :D.
Ša la la la la~ Misa

Květina

29. prosince 2011 v 18:10 | Misa San |  fotky
Strýc si koupil foťák a htěl, abych mu vystvětlila jak, kde, co. Tak jsem se neudržela a musela jsem si něco vyfotit pro sebe :D. Jak první mi pod ruku přišel košík s usušenými květinami.
Ša la la la la la~ Misa

What sleeping position are you?

27. prosince 2011 v 23:22 | Misa San |  Obrázky
Když jsem to viděla poprvé, tak mě to neuvěřitelně zabilo xDDD


Ša la la la la~ Misa

Personifikace

27. prosince 2011 v 23:19 | Misa San |  Obrázky
Mám ráda personifikace, zvlášť ty podařené, popravdě, chtěla bych si někdy taky něco takového zkusit :)

Ša la la la la~ Misa

Black Veil Brides - Fallen Angels

26. prosince 2011 v 12:39 | Misa San |  Poslouchá
Ten hlas *u*


Ša la la la la~ Misa

Ježíšek ježil

25. prosince 2011 v 23:06 | Misa San |  Milý d(ě)níčku..
Malá poznámka na okraj, omlouvám se za ten design, ale nějak mi nejde udělat vkastní, kdykoliv mám hotovou šablonu, tak se mi přestatne líbit >.

A teď k jádru pudla, aneb každoroční chlubení :D.
Musím říct, že letošní Ježíšek byl šťědrý. Dva parfémy, deodorant, sprcháč, barva do tiskárny, boty, kalhoty, punčocháče a peníze. I když se musím přiznat, že předposlední tři věci jsem si naježila tak trochu sama :D. A zaty peníze si ještě naježím spodňuchu ^^.
A za co jsem nehorázně ráda, tak žádné ponožky! :D
A jako každý rok, jsem přežraná bramborového salátu, pohádek mám až pokrk (taky jsem to už nevydržela a šla koukat na Doctora :D) a chystám se spát, neb jsem unavená a já bych se snažila vypotit design, jenže to by dopadlo, že bych se m narvala za a) Gackta a jeho Vanillu, za b) nějakou Sugiho fotka, kterou by pžezdívka Walking porn skvěle vystihovala a za c) jakékoliv jiné úchylárny. A to se mi riskovat nechce :D.
Tak, brou noc a ať vás Doctor štípe celou noc :D.
Ša la la la la~ Misa

Ateliér

23. prosince 2011 v 12:32 | Misa San
Místnost plná "umění". Obrázky, povídky i videa.