Listopad 2011

A ty to umíš zapnout? Já totiž ne.*

30. listopadu 2011 v 13:14 | Misa San |  Milý d(ě)níčku..
*Název článku pochází s jedné dokonalé perly, aneb když jsme já a Katka pohromadě, padaj perly. Tohle je poměrně stará hláška, ale stále s ní nemůžeme, šlo o to, že Katka, měla na počítači Google chrom a nevěděla jak ho zapnout :D. Teď na něm umí víc než já :D.

Eh, v pátek jsem byla na dni otevřených dveří. Jela jsem se s mamkou podívat na Střední průmyslovou školu polytechnickou ve Zlíně. Škola se mi líbí a jak, vypadá to, že tam nejsou nějak extra zákoutí, takže bych se tam neměla ztratit. Třídy mají hezké, byli jsme se podívat i do výuky, zrovna psaly test, chudáci, to zadání co měli mi znělo jako by mi nadávali :D. No jo no, elektrikáři :D.


Design - DeG

20. listopadu 2011 v 23:06 | Misa San |  designy
Jelikož jsem si Diráče hodně oblíbila, tak jsem nemohla jinak :D. Ani nevíte jak dlouho mi trvala ta nástěnka, ještě když jsem se srala s těma připínáčkama, ty jsou vlastní a težce vydřené!

Ša la la la la~ Misa

Nadpis

20. listopadu 2011 v 1:40 | Misa San |  Milý d(ě)níčku..
Ačkoliv mi jaksi stále nejdou moc psát články (,ale dostávám se do formy :),
tak zato kreativní mám pořádnou.
Splcala jsem cosi s DeG, což to cosi hodlám použít na design, který po dopsání tohohle článlku dodělám.
Před chvílí jsem dokončila obrys obrázku co jsem podlouhé době nakreslila.
Jen musím počkat až uschne - vyvenčila jsem tuš a zí...eh vlastně dneska vyvenčím akvarely.
V obrázku jsem se rozhodla spojit dvě ze tří věcí, kterých se bojím, a to panenek a klaunů a co se týče té třetí věci, tak je to dětský smích, no, už en čekám, až ta věc na obrázku řekne "Pojď si hrát!" A se smíchem zdrhne s obrázku/začně mě škrtit/whatever.
Včera jsem si protřídila skříň, fuj, toho vyletělo. Ale aspoň tam mám pořádek a nehromadí se mi tam věci typu někdytonositbudu. Ale je hodně prázdná, chtělo by to doplnit stav, ale nejsou keše, no nevadí, budou vánoce a jelikož příbuzní neví co kupovat, tak dávaj peníze.
Taky vám to zní, jak z deníku nějaké zlatokopky? Jo? Mě ne 8D
Ne dobře, vážně nejsem nějak hamižnnná bo co, ale moda mě prostě chytla.
No, já budu končit. Dobrou~
Ša la la la la~ Misa

Cinema Biazrre - Forever or Never

19. listopadu 2011 v 11:51 | Misa San |  Poslouchá
Ach, menší CB obsese~
Videoklip k této písničce mě děsí i fascinuje zároveň.

Ša la la la la~ Misa
PS: Misa to na sebe práskně, její druhý osobnější blog.

Asi budu jezdit do Zlína častěji + UPD

16. listopadu 2011 v 22:58 | Misa San |  Milý d(ě)níčku..
Proč? Neb jsem dneska jela s mamkou na čepkov, původně do Gateu,
jsem jen na koukly (a mají tam úžasný boty *___*), místo Gateu jsme zakempily v Takku,
no, já mám konečně čistě černé kalhoty (třkrát yay), jen si zítra zajdu za babičkou,
aby i zkrátila nohavice (jem malá, hodně malá...ale ne menší než Kyo :D),
delší modročerný svetr, co nejspíš budu noit i jako tričko a pásek, konečně mám nějaký,
který se dá nosit. Plus ještě nějakéto spodní prádlo. No...nejspíš můj největší účet za oblečení :D
Plány na zítřek? Nejspíš dojde Katka, já se konečě vyspím, hodlám si protřídit skříň, ráda bych si stáhla kompletní CD Diru - Dum spiro Spero a vypálila si ho a ještě k té babičce a to bych ještě ráda ztihla nový design...herdek, toho je.
To abych začala už dneska, asi si postahuju to CD.
Hej, lidi, tak býváte ke konci týdne tak unavení? Jem dneska dojela, chvíli na komplu a šla spát. Vzbudila jsem se pře chvilkou, ale jak se znám, stejně za chvilku půjdu spát...
Ša la la la la~ Misa
UPD 17.11 - Co už Misa stihla: Vypat se, stáhla si koplet discografii Dir en Grey a vypálit si je a teď sojede Katka.

Harajuku sraz Zlínsko

14. listopadu 2011 v 18:24 | Misa San |  Milý d(ě)níčku..
Včera se mi už psát nechtělo, tak dneska no :D

V sobotu jsem jela za Katkou. Kdo hádal, že u ní zase spím, tak hádal dobře :D. Večer, jsem si sedly do obývaku s její mamkou a kecaly. Kecaly jsme o našem dětství. Teda, Katčina mamka byla dobrej hajzlík :D, tak dělávala skopičiny :D, a tak, když ona byla mladá tak se tak všechno nehrotilo.
S Katkou jsme si stáhly Bunraku, že se koukneme. Koukly - ve spánku :D, mě se totiž chtělo strašně spát :D, No, zase nás budila Majda (Katčin pes) a tak jsme se vzbudily poměrně brzo, kolem půl osmé a v osm vylezly s postele :D A opět jsem seděly v obývaku, ale tentokrát jsme probíraly všechno :D, pak došla i Katčina ségra Barča s zapojila se i ona :D.
Pak jsme se přežraly obědu a měly jsme se odválet k autobusovému nádraží - měl dojed spolužák, ten s námi na ten sraz taky jel. Hehe, Pastovi se líbí sweet lolita ^^
No, na bus jsme vyšli tak tak, neb Katka se čančala :D, ne slušelo jí to. Ale stihli jsme to! :D Do čajovny, jsme došli o něco dřív, ale nevadí, někteří už tam byli. A bylo to strašně fajn, určitě si to chci někdy zopakovat. Čaj jsme si dali dobrý, k tomu dvakrát wasabi (Jsem opravdu jediná, kdo to cumlá?), medovník a Pet mi koupila uzené mandle, ach ta je tak zlatá. Nom, prolistovala jsem si Gothic and Lolita Bible, pokecala si, a fotilo se, ach jak já se tam zase budu nějak blbě ksichtit, ale zase mi byli pochváleny ponožky :D.
No, s Katkou jsme si vyšly, jak jinak než pozdě. Na zastávce jsme měly být 17:15, my si s čajky vyšly 17:13 :D, ale stihly jsme a krásně.

Ša la la la la~ Misa

Líná sobota

12. listopadu 2011 v 18:05 | Misa San |  Milý d(ě)níčku..
Tak nakonec dneska spím u Katky a zítra na sraz :3
Pojede s námi i kámoš - Pasta, prej aby si nepřipadal jako úplnej debil, tak ať ho zaučímdo harajuku...líbí se mu sweet lolita :D, hlavně ty vlasy :D
Ehm...no snad se mi pomot rozváže jazyk a já budu zase konečně psát. Už během týdne jsem chytala tiky, tak snad..
Katka měla narozeniny - sweet sixteen, vypálila jsem ji CD s její oblíbenými songy, patlala se s obrázkem, ale poved se a ještě jsem jí to zabalila do mého x-japan-obalu :D Snad se bude líbit.
Tož čus, sorry za chyby - píšu s nalakovanýma nehchtama :D
Ša la la la la~ Misa

SuG - Pink Masquerade

9. listopadu 2011 v 20:10 | Misa San |  Poslouchá
Nažhavte magnetofony, protže tohle u mě ve spojitosti ze SuG už nikdy neuslyšíte. Takhle písničky sa mi, hodně se mi líbí. Je chytlavá, až na to příčernou engriš a stále si stojím za tí, že mě ten zpěvák (ano vím, že se jmenuje Takeru) děsí.

Ša la la la la~ Misa

Stangujeme?

8. listopadu 2011 v 19:23 | Misa San |  Milý d(ě)níčku..
Popravdě, mi to takhle vyhovuje, tak na půl aktivní, asi to takhle začnu praktikovat...
No každopádně, dneska jsme byli na exkurzy na okresní soud ve Zlíně. Bylo to fajn, sehráli jsme líčení a já byla zástupkyně státu, hehe líbilo se mi to :D, cestou jsme se stavili do Terna, mě se rozbili brýle, naštěstí mi je spravila optikářka na místě a nic jsem neplatila 8D
...Chtěla jsem udělat velkej comeback...nevyšel mi, už jsem si v hlavě rýsovala věty a otevřu článek a ono nic..., comebac se někoná a já si počkám ještě chvíli - tak maximálně měsíc a jestli nic, tak se na to vykošlu a vyhlásím zde poloviční hiatus. Maybe.
Neb já vážně nevím proč, ale jako by mi ty věty podklouzávaly v dlaních, už jí mám a najdnou černá díra. A k tomu jak jsem vedla blog dřív se vrátit nechci (čili přidávání většinou obrázků a sem tam nějaký text). Jo je to v pr...pršnici (nejptejte se).
A tak, možná se podaří v neděli, neb je Zlínskej Harajuku sraz, chtěla bych se tam podívat, na 99% se tam ukážu ^^
Nom...v pondělí jsem měla hodinu v IT, představovala jsem GIMP a příště mám zas, to už budem vyrýbět :D
Ša la la la la~ Misa

NejFake - Píseň o Chucku Norrisovi

7. listopadu 2011 v 22:49 | Misa San |  Poslouchá
8D

Ša la la la la~ Misa