Říjen 2011

None - pozastavení

31. října 2011 v 21:17 | Misa San
Že jsem něco přednastavila, co?
Nom, tož v pátek jsem jela za Katkou a v sobotu jsme jely na Žlutavu. Výstava byla fajná a...a to je vše.
Je to v pr...Člověk si užije skvělej víkend a normálně by ho popsal do poslední sekundy a teď jsem přes půl hodiny zárala do editoru a nic.
Asi na chvíli seknu s blogem a načerpám síly, ačkoliv každej den otevírám editor a tolik *rozpřáhne ruce* jich mám uložených v rozepsaných, ale vůbec se mi je nedaří rozepsat a dokončit.
Veškeré mé psané projevy pohltí škola a pak už jem ráda, že nic nemusím dělat. A ani mi to nejde.
Poslední dobou mi spíš vyhovuje pozice čtenáře než pisatele a taky se momentálně spíš orienntuju na mezinárodní stránky. Hlavně tumblr, ten mi vyhovuje ze všeho nejvíc. Na víc mě fakt láká blogspot. Ale nezačít tam jako Misa, ale úplně odznova. Pod rouškou anona a postupně si získávat obrys svého já, protože už nejsem ani tak Kris jako Misa. Jednoduše řečeno, moje internetové alterego se propojilo s Kristýnou, což jsem nikdy nechtěla. Na začátku jsem měla oddělený internetový živor od realného, ale teď se propletly, což se mi vůbec nelíbí a jen to dělá ve mě zmatek.
A taky, kdybych začala úplně odznova, mohla bych zveřejnit úplně cokoliv, protože by mě nikdo neznal a já se nemusela bát odsouzení, neb co si budeme povídat, občas sem zajdou ti co mě znaj osobně či lidi, kterým bych se kvli některým věcem zhnusila, zajímavé je, že jsem to viděla povětšinou jen na blogu. Nu co už. Zahraju si na proroka (Kyo nechť odpsutí) a zaprorokuju si. Buďse tu v blízké době obějeví hiatus nebo novuzrození. Můžete uzavírat sázky.
A jen tak báj d vej, já sázím na hiatus.
Ša la la la la~ Misa
UPD 3.11 - Blog nakonec rušit ani stěhovat nebudu, ale dám si takovou měnší pauzičku, jak kvůli sobě, tak kvůli škole.

Nebudu tu

28. října 2011 v 15:31 | Misa San |  Aktuálné
Jako každý rok, i letos bude na Žlutavě výstava ovoce a zeleniny a já tam jak jinak jedu, čili tu od dneška do neděle nebudu. No, v podstatě žádná změna.
No dneska pojedu za Katkou a zítra tam.
Nic nejspíš přednastavovat nebudu a když už budou tu videa...jo budou, jdu na YT ;D
Ša la la la la~ Misa

Dilema

24. října 2011 v 20:21 | Misa San |  Aktuálné
Mám takové dilema...Opět řeším to co cca. před rokem, ale z jiných důvodů.
Ono, zhruba před rokem jsem řešila, jestli se stěhovat na jiný blog. Teď to řeší zase, ale ne kvůli tomu, že mě to nebaví, ale protže mě blog prostě štve.
Pořád mi blbne, předchvílí jsem chtěla zvěřejnit článek velkej jak kráva, blog mě odhlásil a neuložil mi ho. Hajz. No štvát se s tím znovu nebudu, pořád mě odhlašuje, blnou mi komenty (proto nekomentuju), totálně nevím čím to je, ale co už.
Chtěla bych přejít na blogspot, problém je, že ho totáně neovládám, prot se vás chci zeptat, jaké s ním máte zkušenosti a jestli by sjte mi vůbec doporučovali na blospot jít.
Jenže s tadyhle se mi nechce jít, protže jsem si to tu zabydlela a zútulnila, ale na druhou stranu mě štve jedna věc - adresa.

A prej se nic neděje

23. října 2011 v 14:11 | Misa San |  Milý d(ě)níčku..
Včera dojela Katka a překvapivě u nás spala.
Šly jsme se projít, došly jsme k bývalému kravínu a od něj jsme se vidaly směr "Lětiště" - jeden takový plac u nás. No u toho placu je takový menší lesík, samozřejmě, že jsme do něj vlzely :D. Byla jsem tam poprvé, takže mě poměrně představilo, že stromy jsou jen po okraji a uvnitř nic není. Jsem tam chvilku pobyly a jelikož jsem měla výhled ven z lesa na obloze koec západ slunce. Obloha krásně zbarvena do červena *_____* a jak se pak vesnice, kterou s tama jde krásně vidět rozsvítila a pak i okolí. Nádhera prostě. A hrozně krásný bylo, jak jsme začaly běhat po poli :D Byla nám zima no, jsme se prostě chtěly zahřát :D. Ale přece jen jsme musely jít domů, za jedno byla tma a pak i ta zima. U nás jsme se koukly na Antikrista. No...Já že to má být horo. Spíš psychologický film a no...No byl to horor...Gacktí horor :'D. Vážně, něco takového jsem nečekala...A dneska jsme se koukly na Kagen no Tsuki, joo krásnej film :3
Měla bych se učitl. Zítra píšem s literatury, přírazu, matiky, k tomu čteářskej deník a ještě básničku :'D No sakra, já se jdu rači učit.
Ša la la la la~ Misa

Miro Žbirka - Dr. Jekyll a Mr. Hyde

22. října 2011 v 13:17 | Misa San |  Poslouchá

Ša la la la la~ Misa

Prázdno

21. října 2011 v 23:21 | Misa San |  Milý d(ě)níčku..
Je to tu pusté co? Jenže není co přidávat, nic moc se neděje a navíc ta škola >:D
Ta mě tak vyšťavuje. Jsem ráda, že se doplazím domů. A to obyčejně poobědvám, pak sice sedím u komplu, ale očekuju pár stránek a pak jsem bez tak na youtube a sleduju videa a pak se poučím a jdu spát. A co teprv, když mám odpoledko. Domů dojedu o půl paté. Nádhera no. Opravdu nezávadím těm, co mají školu ještě dýl.
A dneska, jelikož mám úplné uvolnění z těláku a dneska tělocvik je, tak mě ředitel dal do jíné třídy, do Béčka. Tudíž já mám dějepis, chemie, dějepis. No, aspoň když nebudu dávat pozor u nás ve třídu, můžu u nich :D. A na to, že mi (Céčko) se prostě s Béčkem nesnáším, jsou v pohodš. Až na pár vyjímek.
Ty jo, když on bude za cvilku bude Halloween. Juuu *__* By to chtělo nějaký tématický design, ubidíme, však mám čas ;D a s Halloween-em se blíží i výstava ovoce a zeleniny ve Žlutavě. Se těším jak harant na Vánoce. Za a) tam nejspíš se mnou pojede Katka, za b) miluju Žlutavskej hřbitov, tak krásně vyzdobenej a celkově Žlutavy prostě žeru a za c) bude tam jeden učitel co učil kdysi u ná na škole, vystvětlí mi matiku ;D. Ah projednou budu něco z ní chápat.
Chm...budu si muset za spolužačkou pro sešity literatury a dějepis. Musím si je opsat

Xindl X - Hollywood
Ša la la la la~ Misa

Jsi jiný

19. října 2011 v 19:06 | Misa San |  projevy
Vídám to stále častěji a celkem mě to i štve.

Kdokoliv kdo je jakkoliv jiný si pořád stěžuje, že mu nadávají a že by měli projevit trochu tolerance. Ale oni taky. Oni sebe vnímají jako normální a ty ostatní jako jiné a protože jsou jiní tak je, jak jinak, uráží.
Proboha, když chcete, aby ostatní byli k vám tolerantní, vy musíte být taky. Je jasné, že když už jste si vybrali jiný např. styl (emo, lolita, či cokoliv extravagantního) tak se na vás budou lidé dívat.

Jak jedna "milá" slečna zareagovala na jednu paní, když jsem byla v poště. Slečna na sobě měla něco nejspíš lolita inspired (říkám nejspíš, protože mě to sice lolitu připomínalo, ale netuším, jestli slečna vůbec lolitu zná). Paní se jí zeptala co je to za styl, co má na sobě. Slečna ji poslala do jistých mezí. Neřeknu, kdyby se jí zeptala, jestli zdrhla z pohřbu, ale když se jí zeptala mile.

Nebo když máme jité zájmy, tak vaše okolí se bude ptát, bude si na vás ukazovat, ale povětšinou ne proto, že by se vám smáli, ale protože máte odvahu na to být "jiní". Věřte, že kdyby se vám chtěli posmívat, tak si najdou cokoliv i kdyby nic nebylo a taky, oni se posmívají spíš těm "slabším" jedincům, protože ti se nebudou moc jak bránit a posmíváčci si zvednou sebevědomí, jenže jak mile jste "jiní", tak automaticky vás budou vnímat jako sebevědomější.
Ale najdou se i jedinci, kterým je s prominutím u prdele, jestli se jim posmívají a posmívají se ostatním taky…

S omluvou za spousty uvozovek, vaše naštvaná Misa

Ta škola mě vážně jednou zabije.

12. října 2011 v 19:07 | Misa San |  Milý d(ě)níčku..
Když nemáme nahlášené žádné písemky, tak nás zásobí úkoly. Tfui, ale dokud se to dá stihnou o přestávce…:D
Eh, o víkendu jsem slavila. Patnáctiny, vydařilo se. Babička upekla dort, čokoládovej :3 a tuto sobotu budu mít oslavu pro kamarádky. To bude prdel :D A už mám i občanku. Chm...aspoň na té fotce nevypadám jak debil...no rozhodně jeto lepší fotka, než co jsem měla na žákovskou slevu - tam byla fotka s páté třídy :D, můžu někdy hodit odkaz :D
A dostávali jsme malé prvňáčky. Mám malýho Ondru, parchant (jak ho s láskou oslovuju :D) furt někam zdrhá, dělá bordel, mlátí učitelskýho synka, nádhera co? Ale jo, jinak je bodrej. No a dodneška jsem si o sobě myslela, že jsem hyperaktivní, už si to nemyslím. Oproti Ondrovi… Ne fakt, jednou je na chodbě, hned je ve třídě, pak je zase kdesi v čudu :D.
Ale maj to tam dobrý, taký pidi lavice a celkově pidi všechno. :D A můžou si nechat na stole cokoliv, my si nechat na stole mléko, čokoládu, nebo cokoliv jiného, tak až bychom se pro to vrátili, už by to tam nebylo :D
A dneska bylo vaření. Dělali jsme kuřecí řízky s bramborou kaší. Povedlo, moc jsme si pochutnali :3
Do slohu jsme měli zjistit nějakou historku, co se u nás traduje (doma, na vesnici) a mě babičku půjčila takový malý sešitek, který dostávali k 110. výročí založení hasičského sboru. (Můj děda a strýc jsou hasiči - na volné noze :D). Jsem se dozvěděla několik zajímavostí ohledně Oldřichovic.
Poslední dobou se sedávám na stůl. Tak já na něm nic nemám, noťas je na židli a zbytek nic :D, se hezky opřu o skříň a makám do školy, kreslím...
A už vím, co mi pomáhá vypořádat se s depkami. Psát, stačí se mi vypsat a hotovo. Od té doby co jsem napsala Sebevraždu, je mi fajn. Hmm...to bude hezký, saní depresivní povídky…:'D
No nic, já jdu zase na stůl - musím se učit ;D
Ša la la la la~ Misa

Sebevražda

9. října 2011 v 14:16 | Misa San
Rozhodla jsem se, že udělám takovou kapitolovou jednorázovku. Čili budou na sebe volně navazovat, ale budou se dát pochopit, i když si je člověk přečte jenom tak.
No, já říkala, že mám s tou postavou ze Zpovědi ještě nějaké plány ;D
A při psaní mi asistovala Sugizova Synchornicity, vlastně díky ní i tohle vzniklo.

Sugizo - Synchronicity

Sebevražda

Jdu po cyklostezce. V ruce cigaretu, kterou odhazuji. Nestarám se o to, kam spadla a jdu dál. Už jsem u místa, kde má být. Není tam, a hele! Už jde.

Nádhera

7. října 2011 v 18:43 | Misa San |  Milý d(ě)níčku..
Ale jako fakt. Jsem zase jakási nachcípaná. Zrovna na narozeniny. No, dneska jsem zůstala doma, protže je mi fakt hnusně >.<.
A učitelé nám dávaj pořádně zabrat. Pořád něco píšem. Ale učit se stíhám, nějak...Chm...Sice mám úplné uvolnění od těláku, ale mít třikrát týdně dějepis? Z toho dvakrát ve stejný den? Čili já v pátek budu mít matiku,n občanku, dějepis, chemii, dějepis a výtvarku. Ten první dějepis bych měla i tak, s naší třídou a ten druhý mám místo těláku a budu ho mít s béčkem. To to tě potěš, to radši každej den test z matiky. To mě přivádí k tomu, že v matice totálně plavu. No, na trojku to snad vytáhnu, snad...
Otázka mimo, myslíte, že prezentace vytvořené v OpenOffice(u) půjdou otevřít v Powerpointu? Protože učitelka po mě chce, abych jí vytvořila prezentaci, ale já si stáhla jen OpenOffice. Jestli ne, tak je to v háji.
Hmm...je půl sedmý a já mám v pokojíku tmu jak v pr...Budu muset začít rozsvěcet...Až se dostanu někdy někam do Čech, tak budu naschvál říkat "rožni" a "sichrajska" nebo taky "tož".
Jdete a naproti vám si to kráčí váš ajdol - ne, žádný kluk odvedle, ale nějaká hvězda. Vaše reakce?
Mohla bych kreslit, ale mám morbidní náladu. To by dopadlo...Ale, proč ne?
Chci se konečně kouknout na Last Live, já ho prostě musí vidět ^^
Nom, jdu se teda dívat. Tož zatím.
Ša la la la la~ Misa