Červenec 2011

We are X!

30. července 2011 v 16:21 | Misa~Ai Ookami |  kresby
Asi už vím co si nadělím na narozky. Nechám si na tričko vytisknour buď "We are X!" nebo "X Japan" a samozřejmě, místo X, tam bude jejich logo. To první, byl jen takový pokud a to druhé...No jelikož mi na dveřích strašil jeden dooost starý obrázek, tak to chtělo nový. (A přidat ho k Shinyovi, Tomu Feltonovi a hidemu :D) Pokusila jsem se o svou reálnou pdobou, ale o hodně hezčí postavou. A brýle vzaly na obrázku za své, tak jsem hodila ještě detail na hlavu :D. A na tričkách jsem se marně pokoušela o logo X, ale nepovedlo se, no co už :D .


Desing - hide

30. července 2011 v 15:32 | Misa~Ai Ookami |  designy
Tak jsem změnila design. Projevila se na něm má láska pro kombinaci červeno-černá a hideho ^^. Jak vidíte téma X Japan, bylo ponecháno, ale ten minulý na mě začínal působit despresivně. Neptejte se proč, sama nevím.
Heh, původně měl být jako volný dess, ale zalíbil se mi na toli, že jsem si ho nastavila sobě :D.


Zatahování

30. července 2011 v 14:31 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Já prostě miluju takové ty vesnické sešlosti. Ať už je to den dětí, stezka odvahy či fotbalový memoriál. A skoro pokaždé, když se někdo vdává/žení je zatahování. Někteří (tedy ženské z Červeného kříže) se přeslečou za různé babičky, či si vycpou břicho, prostě udělaj maškarádu. A dneska se jedno takové zatahování bylo.
Ráno jsem se krásně vzbudila a šla si uvařit kafé (buhů rozpustné mi došlo, ale no co turka jsem přežila), zapnu počítač, abych mohla odpovědět mamce na sms, protože jsem zase bez kreditu a už kdosi zvonil. Vyskytly se problémy z dědou, protože měl co dělat aby stál, tak ho zednicí co momentálně opravují obchod, chtěli odvést domů. No nevěděli kam, nevím jak se dozvěděli, že mají jít za mnou, pochybuju, že jim to řekl dědo v jeho stavu. Tož jsme došly k babičce, už namaškaráděná na zatahování (díky tomu co měla na sobě, jsem si dokonale vybavila Slunce, seno cosi, jak jeli do té Itálie :D)
Chtěl jí s ní i strýc, ale musel zůstat s dědou doma. Tak jsem šla já. Gackte můj. To čeho jsem se to uvrtala? Ale jo šlo to, zpívaly se písničky, znala jsem jen "Okolo Hradce" a "Když jsem k vám chodíval" :D. Pak se udělala nějaká ta sranda. Tentokrát se jedna paní převlékla za těhulku, která má malé mimčo a další dvě děcka. Mimčo byla panenka, syn starostka a dcera jedna paní. Prej "Tři děcka mám, další je na cestě a ty mě tu necháváš! Vem si je!" Ale jo, u takových bývá sranda. Pak se zašlo na radnici na kafe. Heh, za chvíli jsem šla, protože ten náš nenažrance mňoukal, že má hlad (jo ten náš kocour mňančí jen když má hlad a nebo chce pohladit, vzhledem k tomu, že jsem se sním pomazlila (nehledejte v tom žádné úchylárny), tak měl hlad). Tož že mu dám a ten blb už zmizel, no to je jedno, žrádlo tam má, tak a´t si pak vezme.
A jen tak mimo, koupila jsem si popcorn, kvůli plakátu Miyaviho, no neodolala jsem a vytiskla si další fotky JRockerů. A si to tak ráno vstávám a prej "Ty vole Die, já se ho lekla." Když já za to nemůžu, ono byla trochu tma a když v tom úhlu vypadal jak Sadako :D
Ša la la la la~ Misa
PS: Odstavce padly za vlast, už zase.

Sate, sate sate!

30. července 2011 v 1:14 | Misa~Ai Ookami |  Aktuálné
Ha! Už jsem zdravá, konečně! :D Vyležela jsem to.
KNedávno jsem byla v Tescu a koupila jsem si přeliv. Nugátový cosi :D.
Včera *podíve se na hodiny* vlastně předvčerajšky, jsem byla u známe co nás stříhá/barví.
Do toho mi dala melír. A proč o tom píšu? Protže prej vypadám starší! Hareruja, už nevypadám na dvanáct! :D
A byla tam fajn devitíletá holčina. Prej "Ty už budeš mít občanku? Se máš." nebo "A ty už se můžeš malovat?"/"Ty můžeš mít facebook?"
A jo, ve čtvrtek jsem byla u zubařky. I s mamkou, chudák mamka, vypadly jí plomby. A rovnou jsem se byla fotit na občanku. Ještě ze starýma vlasama. Prej mamka dneska ráno "Tý jo, mi se asi půjdem fotit znovu."
Ale tfui, stačí mi, že jsem už jednou vyfocená a tvařím se jak debil. To bude zase fotka. Ale stále lepší, než co mám z páté třídy na kartičce od busu. Sákra, tam koukám jk sůva z nudlí :D.
A poslední dobou mě bolí celej člověk. Za krkem, záda a teď už i koolena při pohybu. Je to v háji :C
A zítra má dojed Katka. Zajdem k babičce - opéká se a pak zkouknem Harryho Pottera 7, 1. i 2. část. A možná Soundtrack, Longinus a Seth et Holt. Ke ke ke ke.
A chudák mamka. Si tak spolu vykládáme, když se ozve "We fucking love you!" Kdosi mi volal, nestihla jsem to vzít, však kdyř bude chtít, zavolá si. To je tak, když si dá člověk na vyzvánění Yo-chanovu řeč z berlínského koncertu, kde už byl navíc celkem orchraptělý. A jo tahle fotka mě zabíjí. A rape kýbl taky :D Ha ha, Kyo je přesně na rejpnutí, kdy on je tak kawaii :3 (Dir en Grey a kawaii? No budiž :D)
No, když mě omluvíte, jdu spát.
Ša la la la la~ Misa

Ozzy Osbourne - Dreamer

28. července 2011 v 17:36 | Misa |  Poslouchá
Klasika :)


Bannery

26. července 2011 v 22:18 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  grafika
Jsem se nudila, ono není moc co dělat. Jak se to tak nudím, otevřu si gimp a už to jelo. Vytvořila jsem tři bannery, nejradši mám asi ten s operou. Povedl se nejvíc, ten s X byl jen takový experimentální a s tím J-Rockem...No já nevěděla co tam dát za obrázek tak mi to příde takové prázdné.
Edit 27.7 2:28 - A ještě jeden :3


Ša la la la la~ Misa

Sen každého žáka

26. července 2011 v 16:05 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  Aktuálné
Jsem nachcípaná. Kdo by nechtěl být, zrovna o prázdninách, že?
No, ale co už. Aspoň se můžu beztrestně válet v postely :D.
Jenže jak furt spím, tak mám totálně rozházený režim. Dneska jsem se vzbudila v pět ráno D:
A co má člověk dělat. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem aktualizovala tenhle článek.
Přečetla jsem si mangu Temné metro, které jsem si objednala s CC. 180kč za všechny tři díly. No neberte to.
Seiya♥. Ten se snad líbí každé :D
Mám rozepsaný jeden článek, zatím jen na papíru. Cosi jsem nakreslila.
A zkoukla jsem Soundtrack, Longinus a Seth et Holt.
Soundrack jsem moc nepobrala, ale ta atmosféra je dokonalá ^♥^. Longinus...Všichni víme jak můži sedí, aby měly pohodlno, no At-chan je vážně unikát. Když tam byla jistá scéna tak jsem si jenom v duchu opakovala "Dívám se mu do očí" :D. A Seth et Holt, nemluví se tam, má to něco kolem 40 minut. hide. Po tomhle mi už nikdo nevimluví to, že celej JRock je jen o sexu. Ale taky se mi líbil.
A asi bych měla zavřít to okno, jina budu nemocná, ještě víc než jsem. Ono není moc dobrý nápad sedět v noci u otevřeného okna :D, ale když já mám v pokojíku takové vedro a déšť tak krásně uklidňu a nádherně se u něj usíná :3
No, dopiju čaj a jdu zase chrápat.
Ša la la la la~ Misa


Výlet do Asie

25. července 2011 v 21:48 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  sleduje
Skoro všechny příčky obsadili japonci. A celkem mě s výběrem potěšili. Ale rýpnu si. Prej X, neznají anglickou abecedu? A taky se sekli s jejich založením o sedum let. Dobré no. A divím se, že ke Gacktovi nědali Vanillu :D, ale ve výběru mi chybí Diráči a celkem i Luna Sea, ale pobavilo mě. To se musí nechat. Ale co se týče tý expanze do Evropy...Bodla by. CD, by byla snadno k dostání a to nemluvě o dalších věcech :D.
A jelikož totálně netuším jak na blog vložit video ze streamu, tak vám hodím odkaz. A jít by to mělo, ještě jsem si to zjišťovala :D.

~Nejzářivější asijské rockové hvězdy~


PS: Je celkem sranda, jak kdo dodává, kdo jim tam chybí. Se asi nemůžou smířit s tím, že tam jejich miláček není. Ale celkem dost nechápu co by tam měli třeba dělat An Cafe. No nevím jak vám, ale mě by tam moc neseděli :D

Grafičina

25. července 2011 v 13:41 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  grafika
Včera jsem se krapet nudila a dlouho jsem neotevřela PF, tak jsem si z ničeho nic, otevřela PF a návody a už to jelo :D. Celkem jsem se zabavila. Pak jsem se koukla na film Longinus. At-chan má krásný úsměv :3. Ale to už jsem vedle.
Tož to tu máte, první je jakási pohlednice. Nevěděla jsem co tam dát a jaký první mi před nos spadla pohlednice z Mohyly míru, kde jsme byli na exkurzy a už to bylo :D A to druhé, no nudila jsem se :D


Hakuei - Kyou wo Ikiyou

24. července 2011 v 22:23 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  Poslouchá
Písnička očividně oničem, ale dostala se mi pod kůži. Aaaa *záchvat kawaiismu*. Mluvím o tom psovi ne o Hakueivi (skloňování >.<). No dobře, Haku má krásný úsměv a je tak...*pro tentokrát těžký fangirling*.
Ša la la la la la~