Červen 2011

Výzo!

30. června 2011 v 12:36 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  Aktuálné
Wuh, tak je to tu. Ale jo pobedlo se, aspoň podle mě, sice jedna trojka, ale co už. Já jsem prostě na matiku levá^^;.
Už jsem ho ukázala babičce, jako odměnu jsem dostala peníze. Heh, já počítala s obvyklími dvěmi stovkami, no trochu šok :D. Ale to není to očem chci psát.
Aaaaaa! Kačka mi odchází! A Nika, Anička, Ivča. Koho budu obtěžovat? :'D Ale kontakt na ně mám, takže se to dá ^^. Nom a teď k výzu. Mám deset jedniček, pět dvojek a jednu trojku. průměr mám 1,44. Což se dá ne? Já jsem celkově spokojená.
Tak to tu máte:

předmět
známka
čeština2
anglina1
dějepis2
občanka1
zeměpis1
matika3
přírodopis1
fyzika1
chemie2
hudebka1
výtvarka1
pracovky1
tělák2
informatika1
němčina2
administrativa1

To jde ne? Nom, jsem unavená, jdu se konečně vyspat.
EDIT 21:51 : Misa se vyspala a tak se rozhodla, že tenhle článek doplní ještě o pár žbleptů.
Tak si užijte prázdniny. Doufám, že víte co budete dělat, narozdíl ode mě. Že se vše povedlo jak se mělo. Že výjde počasí. Nikdo vás nenaštve. Konečně si odpočinete od školy. Budete mít čas na své koníčky a ať stihnete vše co chcete ^^
Misa


Kdybych byla

28. června 2011 v 22:14 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  Narcistická rubrika
Joo, tenhle řetězák musím mít i tady. Podlemě dost o člověk vypovídá. Btw, dělala jsem ho i na minulém blogu, tak tady můžte porovnat jak jsem se změnila :)
•Magií - byla bych temnou
• Elementem - byla bych oheň
• Ročním obdobím - byla bych podzim

Nabitej program

28. června 2011 v 21:38 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  Aktuálné
Začnou prázdniny až už budu v jednom kole, naštěstí jen první týden.
Ale zajímalo by mě co bdu dělat o prázdninách. Asi se budu věnovat kreslení ^^
Nom ve čtvrtek výzo. V pátek nic. V sobotu jedu s Katkou do Tesca. A nepojedu s tama domů, nýbrž k babičce.
To víte, bude na Žlutavech pouť a navíc se musím pochlubit s výzem ^^.
V neděli pouť. V pondělí s atam pojedeme. V úterý jdu k Janči na osluvu 15. a možná u ní budu spát do středu.
A ve středu je u nás Žejdlík. Zase budu venku. Jsem se vlastně nezmínila, že v sobotu (minulou) u nás byl fobalový memoriál, že? Tak se zmiňuji teď :D. A zbytek týdne klid. A někdy v červenci by měla mít v Napajedlích koncert Gunčíková. Se na ní chci jít podívat. Uvidíme.
Nom, brou noc.
Misa


Lady Gaga-Judas

24. června 2011 v 23:19 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  Poslouchá
Tuhle písničku od ní jsem si vážně oblíbila a to jsem si dřív myslela, že to bude jen další řadový popová hvězdička, ale mile mě překvapila :)


Zamkla nás!

23. června 2011 v 20:57 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  Milý d(ě)níčku..
Čáu lidi. Chci prádniny, nebo aspoň ať už je víkend, furt po mě někdo něco chce :D.
Nic zajímavého se nedělo, ale já prostě potřebuji něco napsat. Ale dneska se něco přece jen našlo. Jsme měli tělocvik, samozřejmě, že když jdeme cvičit tak úča šatnu zamkne, tentokrát zamykala taky, ale i s nama :D.
Potkala jsem babičku, jáj ta je oproti mě podezřele malá, ale fak, že jo :D. Aaa to mi připomělo, jednu věc co jsem četla na xichtoknížce, aneb co prohlásily malé děti. Babička je tlustá, protože je plná lásky. No není hezké? >♥<.
Chm, jelikož se mi nechcou psát články o dvou větách, tak je píšu volitelného boxu (horního, rozumí se), zavedla jsem u toho taky datum a čas, aby se vědělo kdy to tam bylo napsané.
Jsem ostříhaná, konečně budu hodně dlouho vidět. Radka (známá co nás stříhá-učí se na kadeřnici), tak ofinu mám skácenou do poloviny čela a vlasy mám taky hodně zkrácené. Řekla, že mi je zkráti, do té délky, do které budu mít zničené konečky, no tak se zkracovalo, ale do culíke je stále dám, takže je to v pohodě :D, by to chtělo fotku, hehe možná bude zítra, dneska se už nechce.
Zítra je unás ve škole sportovní den. Asi zůstanu doma, protže co bych tam dělala? Vžádné disciplíně nejsem, tak co, aspoň se zřejmě konečně pustím do toho Saturnina a nebo bych mohla něco nakreslit a taky něco aktualizovat. Hehe. A co se týče designu, tenhle mě začíná vážně štvát, vyloženě mě z něj bolí oči, je moc světlej, chce to něco tmavýho. Jenže, kdoví kdy ho nastavím, když blog zase blbne. A ani nevím jaké barvy mám vybrat. Určitě tam bude černá (aspoň myslím), ale bílou k tomu nechci, červenou taky ne. Asi tam fláknu fialovou. Pokud se bude hodit, protože netuším ci vyberu za obrázek :D.
Asi to utnu. Nom nic. Dobrou!
Misa

MC Melod¥ Doll - Throw It In The Bag [Lolita Rap Video]

22. června 2011 v 20:11 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  Poslouchá
Ačkoliv tahle hudba není můj šálek kávy, ale překvapivě, tohle se mi líbí. Rapující lolitka? Proč ne, jsem plně pro! :3

Miluji, když prosměji celý den.

19. června 2011 v 23:04 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  Milý d(ě)níčku..
Jako ten včerejší ^♥^

Yop, včera jsem jela s Katkou do Uherského Hradšitě. No asi tam pojedem v pátek zas :D
Ono, dojela jsem do Napajedel kolem 11:30, byla jsem chvilku u Katky a přečetla si pár povídek na aragornovi. Stihli jsme i poobědvat, a že už půjde. Vyjdem ven a von jede vlak (Katka má vlakové nádraží hned na barákem :D) tak zdrháme po schodech, málem se přizabijem a von ten vlak mizí v dáli, naštěstí to nebyl ten náš :D My si ještě počkaly. Jely jsme první do Starého Města, jsme vysedly, šly přes celý Starák a pak pěšky do Uheráku, však je to kousek ^^. Jsme diskutovaly a já Katce položila jednu otázky, čily tuhle:

Scooby doo?

18. června 2011 v 9:18 | Misa~Ai Ookami(Kris)
Ježiši, tak to je moc xD, ale hrozně mi připomíná Scoobyho, když vidí nějakého duchy, či něco tomu podobné :D To bude asi tím, že se na Scoobyho dneska dívala. Sklapni. Už je to zlé, začínaj se mi do článků narvávat alter, skra musím si je víc hlídat :D
Nebo, je taky ještě možné, že ha ta fenka nechala :D


Misa a Kris co se jí narvala do článku

A pak, že se nedaj známky dohnat na konci roku

18. června 2011 v 9:11 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  Milý d(ě)níčku..
No dobře, je potřeba něco se naučit i během roku, ale já si povětšinu známek letos nahnal až teď, protože jsem se zaměřovala hlavně na čeština a matiku. Češtinu abych vytáhla o stupeň nahoru a matiku, abych si udržela, protže mě opravdu nejde.
Nom s písemky s češtiny mám za dva a z matiky za 3, sakra! Jden bod a mám 2, to naštve >:D
Ale místo výkeců sem dám tabulku ae známkama :D, to víte nechce se psát a navíc mě honí čas.

předmětznámky
čeština2
anglina1
dějepis2
občanka1
zeměpis1
matika3
přírodopis1
fyzika1
chemie2
hudebka1
výtvarka1(asi)
pracovky1
tělák2
IT1
němčina2
administrativa1

Kdyby se učiteů matiky smiloval, tak bych mohla mít vyznamenání, ale o tom pochybuju, hold bdu muset v devítce makat.
A teď když mě omluvíte, jdu se chystat, jedu totiž s kamarádkami do Uherského Hradiště, už jsem se mám takový pocit že jo :D, ještě nahodím pár obrázků a uvidíme se asi až zítra. Baj! (Ano vím, že se to píše jinak, ale mě se to líbí víc takhle :D)
Misa

Polovina týdne je za mnou

15. června 2011 v 19:55 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  Aktuálné
Ani nevíte jak jsem vděčná za trochu klidu.
V pondělí jsem se našprtala a povedlo se!
Chemie s testu 2,2-tudíž na výzo za dva.
V tělocviku mi utekla o sekundu jednička. To naštve no. Tak už jen budu mít ty rozvičky, hod kriketem a hotvo ^^ a mohla by mi dát za dva. A v pátek (příští) je sportovní den. Nic nedělám, teda kromě toho, že budu nosit výsledky.
Na dějepis jsem se našprtala dobře, s testu za jedna, na výzo za dva.
Čeština jsem vytáhla yahoooo! Ze závěrečného diktátu za 2 a na výzo taky! I kdybych dostala s písemky za 3, tak dovjka to bude stále. Já to výtáhla!
Nom, zítra píšem test s matiky-závěrečný. Takže to hlavně neposrat. Se na něj půjdu zachvíli učit. Večer se mi učí líp a navíc se na to jen podívám, protože se mi už několikrát ověřilo to, že čím víc se šrotím na předměty jako je matiky, čeština, etc..., tím horší mám známku.
Ještě jsem dneska stihla přečíst sv. Xaveriuse a zapsat do povinné četby, která se zítra odevzdává.
Takže my už zbývá jen ta matika, prej mě chce vyvolat ze zeměpisu, příraz je v pohodě, fyzika snáď taky a možná němčina, ale já si věřím, já to dám! ^^
No jdu se podívat na tu matiku, baj ^^
Misa