Duben 2011

Design-Kenichi Matsuyama

29. dubna 2011 v 20:09 | Misa~Ai Ookami(Kris)
Jáj, dlouho se tu žádný volný design neobjevil a já neměla chuť vymýšlet něco nového, tak jsem vzala design z anime-wolrd a trochu ho upravila a už to bylo :D.
Nom, a teď ještě vyrobit design pro sebe :D.

Žblepty žblept

27. dubna 2011 v 21:47 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  Milý d(ě)níčku..
Bych taky mohla zase něco napsat, ne?

Zase jsem jakási kativní, tento měsíc mám už 44 (s tímhle 45) článků, kdežto minulé se pohybovaly kolem 14-15.
Eh to jsem nechtěla. Můžu se zeptat kdo všechnu jede na animefest? Jen abych věděla, protže zřejmě se tam ukážu. Ani nevíte jakou mám radost, ještě pár dobrých známek a je to! Tudíž hlavně s matiky a češtiny. A němčiny, ta mi fakt poslední dobou nejde a prej zítra píšeme s celé lekce, no to tě potěš. Ale co už, s češtiny za dva, matiku jsem nepsala, ale asi budu psát v pátek, nevím jistě. A s nagliny s eseje za jedna. Ňach a máme jet na dějepisnou exkurzy. Tak nevím jestli se tšit nebo ne. Spíš se těším na příští rok, kdy pojedem do Osvětimy, sice mě tot am bude děsit, ale prostě se tam mě z neznámého důvodu těším.
A jak se vám daří? Doufám, že jstejně dobře jako mě a ne není to ironicky ^^. A jo, co by jste tu rádi vyděli jako design? Tedy respektive, s kým? Ale pokud možno něco/někod kde jsou dát světlé barvy. Ale asi sem narvu Spiral, jemnovitě Eyese a jeho úžasné oči *_* a nebo pár Eyes x Ayumu. Ach jak já si to anime zamilovala, ale kresbou mi torchu připomínalo Loveless a vzpoměla jsem si i na Paradise Kiss, to si taky musím stáhnou, necháme na víkend, zřejmě :D. Poslední dobou o víkendech sleduju fimy. Tetno víkend a ještě něco před tím, jsem si zkoukla Na vlásku, Vampire Suck, Sweeney Todda a Střihorukého Éďu. Asi si zkouknu zase něco s dílny T. Butona.
No radši utnu článek plných žbleptů ^^;.
Misa

Veselé Velikonoce

24. dubna 2011 v 22:55 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  Aktuálné
Jáj, přeju vám veselé Velikonoce.
Holky, ať neuschnete.
Kluci, vemte pomlázky a šup zítra ven.

Ach jak já tyto svátky nemusím. Ale aspoň neuschnu, snad :D. Tak co, už jste obarvili vajíčka či je nějak jinak vyzdobily? Já je sic neobarvila sama, ale celkem jo. A pomáhala jsem mamce ozdobit beránka. Chudák, upadlo mu ucho. Ale nevadí, přilepíme :D. Tak já se loučím.
Misa

PS: Omlouvám se za takové nic moc přání, ale nějak moc nemám co psát. Teda mám, ale Velikonoc se to netýká :D
PS2: Dokoukala jsem Spiral: Suiri no Kizuna a zamilovala jsem si ho ^^
PS3: Doufám, že jste dneska neseděli celý den za komplem, že ne? Když bylo poměrně hezky. Sice u nás pak byla menší bouřka, ale jinak celkem fajn ^^

Oko

23. dubna 2011 v 15:03 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  kresby
Tohle jsem kreslila někdy během týdne. Měla jsem trochu psycho náladu a tak to dopadlo. Půvidně to mělo být oko, které krvácí, ale torchu jsem se rozjela. Každopádně, můžeto to být oko kochokoliv. Nějaké tří oké příšery, elfa či vaší učtelky. Záleží na vás. A tam ta červená skvrna má být krev :D
Origami

23. dubna 2011 v 15:00 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  kresby
Včera jsem se nudila a tak jsem kreslila a jako první mi do oka padli jeřbi co jsem poskládala, tak mě napadlo, proč nenakreslit i další. Všechny můžete najít tu na blogu. A ještě jsem nakreslila i motýla, ale ten se nepoved, takže radši nezveřejňovat.
První jeřáb je kreslen uhlem, zbytek je kreslen progresama.Hide

20. dubna 2011 v 8:00 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  ObrázkyMana talk

19. dubna 2011 v 18:34 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  sleduje
Jo tohe sem prostě musím dát. Sice se jenom představí a řekne jenom svou pžedívku, ale...Jsem hrozný stalkler :D


UPD 3. 12. 11 - Našla jsem ještě jedno video kde Mana mluví a mluví tam víc 8DBaf!

19. dubna 2011 v 18:30 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  Milý d(ě)níčku..
Jáj, pustili mě už dneska ^^


Miyavi-Are you ready to rock?

Tfuj, v pondělí jsem stávala už ve čtyři, aby jsem tam dojely v čas. A že jsem si ten nemociční areál hezky obešly. Z krčního/ušního/nosního nás poslala na chirugii kvůli chorospisu, pak jsem zjistily, že obě dvě budovy jsou skoro vedle sebe a nemusely jsme si to tak obacházet >:D. Ale jo, přežila jsem, i mamka i babička. Jsem měla hezký doprovod. Na pokoji jsem chytla dobré "spolubydlící". Jednu postarší dámu a jednu příjemnou vietnamku a jak jsem později zjistila i otaku :D. Si pak ode mě půjčila Gravi co jsem si s sebou vzala na čtení.
A brala mi sestřička krev, co by nebyl ani tak problém, kdybych neměla hrůzu z jehel a kdyby by našla tu žilu hneď. Jo, vážně mi ji nemohla najít! >:D Na řadu jsem přišla kolem dvanácté. A to nám řekly, že tam máme být na sedum, nejlépe ještě dřív. Ale jo, jen kdybych nedostala injekci do zadku >:D voně snad chtěli obodat jak jehelníek. Zvlášť co se rukou týče. Ono jak mi ještě napojovali pak haidčku tak na levé ruce to jekasi nešlo, tak se rohodla mě rýpat do té druhé. A mám tam od toho modřinu. Ale jinak v pohodě. Vzbudila jsem se kolem třetí a prej jsem se napila čaje a spala dál. Večeři jsem měla až do postele, bych si nechala takhle líbit pořád ^^. Jsem měla zakázané vstávat, však se nedivím, co jsem se po té narkózi vzbudila, tak jsem byla totálně roztřepaná. Ale pak jsem nakonec vylezla s tím, že mi volala babička. Ovšem se mi blbě mluvilo a jak vímě babičky jsou ukecané. Heh nevadí, ale na televizi jsem se pak taky mohla jít dívat a na snídani jsem už dneska taky šla ^^. Dočetla jsem konečně toho Kinga, znovu se přečetla Gravi, aspoň dvojku a celkem jsem se i vyspala. Mamka si pak pro mě přijela. Dala jsem si horkou bílou čokoládu. A pak jsem se zastavily na trhu. Mňam, přemluvial jsem mamku, kormě hroznů, koupit ještě hrušky a jahody. A pak i hrášek :D. Ael udělali si země vážně pěkný den, vona byla ve Zlíně pouť a já samozřejmě se nemůžu přepínat, takže nic nebylo. A v matice prej berem nové učivo, v chemii taky cosi podělanýho, takže super. Si pak budu muset zajít na doučka ke kamarádce aby mi to všechno dovysvětlila. A ono, beztak jdu do školy až po Velikonocích, tedy pokud mě po kontrole pustí, což si myslím, že jo.
Jsem se trochu rozepsala nom, koukám, že články se zobrazily dobře, ještě mám jeden přednasavený na zítra, ale už ho nechám tak jak je. A momentálně jsi jdu pro další jahodu. Tak zatím.
Misa

Lolita styles

19. dubna 2011 v 12:00 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  Obrázky


Yatta! Konečně je od sebe rozeznám ^^Písmeno (Grafičina 2/2)

19. dubna 2011 v 8:00 | Misa~Ai Ookami(Kris) |  grafika


Druhá polovina ^^