Březen 2011

Kdo ty nadpisy má furt vymýšlet

31. března 2011 v 22:44 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Chňá ahoj. Jak se vede?

Hangry nad Angry-Kill me Kiss me

Nom začnu úterým. Ze školy jsem šli pěšky, tedy jenom do Pohořelic. Přidala se knám Sasiko (as. Katka) se svím psem Majdou. Pak jsem ji šly (jí a Kikina) do provodit, respektive jsme sní šly kousek omou, ale tentokár jinou stranou :D a šly ke Kikininé babičce, ale já abych stihla bus už šla. A dojdu na zastváku a tam ještě ostatní. A s toho plyne, že mě bolí celej člověk. K tomu byl tělák, měly jsme supla a posilovaly jsme ramena, au. A dostali jsme zase výběr volitelek. Bud pokračovat v němčině a místo administrativiy (už není) jsem si dala informatiku, hlavně kvůli tvorbě www stránek a jestli se neotevřou tak mě buď čeká seminář společenských věd či konverzace v angličtině.
Nom v čera nic moc, jen na mě začala lízt psychopatická nálada .
A dneska byl na půl dobrý a na půl blbé den. Ach ta matika. Doufám, že nebude tak jedno trojka vadit, protže na dovku to asi nevytáhnu ^^;. Ale naopak jsem si koupila černou barvu na oblečení, takže zachvíli by to mohlo být ušíté a dokonalý klobouček :3 černo bílý, zítra nahodím fotku a smím xichtem. A taky sem zítra hodím pár jeřábů. Zase jsem skládala.
A byla jsem v knihovně, kde jse si půjčila sand samé takové temné knihy a knihu origami :3 A navíc mám poslední dobou hrozné tiky co se týká kreslení. Dlouho jsem nekreslila, tak bych mohla zse něco čmárat, když už nejsem vyštvená s výtvarky. Prostě neumím kreslit jak si učitelka pískne no.
Ehm no nic. Jinak v anketě jste si odhlasovali Kaie, tak se tu objeví. V anktetě sice vede Miyavi, ale anketa jaksi blbla a hlas za Saku a kámošku Janču se nepřičetl, takže jsem si je tam pomyslně doplnila. A by to nebylo Miyavimu líta udělám si sním aspoň plochu a s sotatním J-Rockerama v nabídce očividně taky :D
Nom dobou noc. A jo, ještě výsledky ankety.


Misa
PS:
- dokonalé písničky (od Lareine a Lolita Komplex)

Guten Abend*

28. března 2011 v 21:31 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Zase jsem byla celej víkend v kšá.
Nom ve středu jsem byla na sudoku, heh musím se víc nsažit, moc mi to nešlo.
A ve čtvrtek byla talen show. Šla jsem podpořit kámoku a i ostatní. Postoupila sice jen jedna, ale pak na vyhlašování byla druhá. A vyřvala jsem si hlasivky tím jak jsem vřeštěla, hold chtělo to podporu no :D
A v pátek jsem jela za Kikou. Zase. Měly jsme dámskou jízdu, protže její taťka a sestra odjeli do Prahy (mají tam rodinu) a mi zůstali doma s její mamkou, ale byla sranda a já se naučila čaču :D (píše se to tak, že jo? :D) A zkokli jsme Moulin Rouge. Nádherný to film *__* a ten argentinec (či co to bylo zač) byl bodrý :D A Kikina furt zpívala a zpívala, no nevadí, aspoň spívala písničky co se mi povětšinou líbila, takže...:D
A posouval se šas. Ta hodina mi trochu chybí a prot půjdu zachvilku spát. Ale zachvíli to bude v pohodě a navíc se začíná oteplovat ^^
A dneska jsem byla s mamkou na nákupech. Já měla prostě štěstí. Nejen, že mám novu mikinu (fialovou :3), ale i rifle a boty! A víte jaké? Pamatuje te si ještě, jak jsem se zmiňovala, že mi tyhle ukradli? Tak mám je zas a za poloviční cenu :D (a tntokrát si je budu dávat do pytlíky na papuče a bude klid :D) A budu mít přímo dokonalý klobouk :3 černo-bíl, sice jsem chtěla ještě bílou košily, ale to bych byla černobílá a to já nechci, tak mi ta luá košile bude muset stačit :D
A mám dovjku z diktátu! Dobře já. Se mi jaksi daří, tak to takhle může jít dál do konce roku a bude to v cajku, ale matika...Chjoo. Ehm no nic, víte ale jak já tu matiku nesnáším? Čeština jde, zvlášť co se literatury a slohu týče. A mluvnice je taky celkem v pohodě, takže...No to jsem nechtěla rozebírat.
A ohledně design. Co se týče ankety, ještě ji nechám, protže zatím je to remíze mezi Kaiem a Miyavim. Uvidíme zítra a pak se uvidí. Ale doufám, že to bude Miyavi, protže mám chuť na něco fialového a k němu se mi hodí víc než ke Kaiovi :D
No ukončím tenhle nudnej výkec. Brou noc.
Misa
*pro neněmčináře to znamená dobrý večer :D

Mini článek

25. března 2011 v 16:00 | Misa~Ai Ookami
Jsem hrozná já vím, ale nevím s čím udělat design,
tak se ptám vás co by jste tu viděli nejradši.
Hlasujte v anketě či piště do kemntů.
Po ukončení hlasování (cca. v neděli) tento
článek smažu a udělám design.
Pro "delší" efekt je článek nakouskován.
Misa se totiž hrozně nudí.
Misa

Motýl

23. března 2011 v 20:51 | Misa~Ai Ookami |  Origami
Zatím poslední, ještě hodlám vyfotit Pray for Japan jeřába a mám od spolužáka vypošťanou knížku origami tak budu skládat ^^.
Mch, nepodařilo se mi zachiti barvu, je růžový a vysí mi na stěně ^^
Lištěk

23. března 2011 v 20:49 | Misa~Ai Ookami |  Origami
Jáj, složila jsem i lyšku, byla poměrně lehká ^^Jeřáby

23. března 2011 v 20:48 | Misa~Ai Ookami |  Origami
Hai, nová rubrika. Já ji musla založit, protže se musím podělit o pár věcí co skládám. Všem japanofilům je snad jasné co to origami je a myslím, že i ostatním. Když tak bych sem přidala o něm článek.
Jak už napovídá nadpis, hodím sem jeřáby co jsem udělala, nejso všechny, protže jsem jich několik porozdávala a některé zůstaly ve škole.
Focené webkamerou, takže kvalita nic moc.Hola hola

22. března 2011 v 20:50 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..

Miyavi-素晴らしきかな、この世界 -WHAT A WONDERFUL WORLD

Haaai. Konečně jsem se dokopala k tomu abych vám popsala neděli. A prčo zrovna neděli? Protže byla v Otrokovicích přednáška "lolita v hudbě" od Pet. A musím říct, že se mi nehorázně líbila.
Protže u nás Kikna sapala, vyrazili tak jela se mnou. Museli jsme cise vystoupit v Kvítkovicích, protže bus jel pak do Zlína. Tak jsme se stavili v Lidlu a pak se vidali pěšo do Otrokovic (což bylo kousek, takže to nevadilo) No došly jsme a pak co teď. Já Kikině ukázala kde je čajovna a pak jsme šly podle mapy (aneb když se člověk nevyzná ve městě kde je každou chvilku :D) k vlkaovvému nádraží. První jsme se rozhodovaly co budem dělat. Já chtěla do jednoho bufetu, protže se oval můj žaludek. A nakonec jsme tam šly. Pak se procházeli a nakonec zapadly na nádraží a čekaly na Pet. Byla tam za chvilku a Kikina myslela, že se tam objevil Mana-sama :D Tak jsme tamještě čekaly na Borůvku. Pak zalezly do haly a chvilku čekaly. A pak šly do čajovny. Aaa zase tam byla ta hrozně příjemná vůně :3 Prohlédly jsme si Gothic Lolita Bible a slintali nad tyma doknalýma oblečkama :3. Po chvilce jsme se tam sešly všichni a přednáška začala. Já si konečně zapamatovala jméno prvního zpěváka Malice Mizer (tož Mana se tam musel taky objevit :D) objevila skupinu Lolita Komplex a Hungry nad Angry. A Nanu Kitade. Hrozně se mi zalíbili. A já se něco dozvěděla o Lareine, Kanon Wakeshimě, Kerli a mnoho dalších. Jen kod mi opravdu nepadl do oka byla Kana Moon. Má hrozný ječák, ale některé písničky jsou dobré vymývarny mozků.
A já ochutnala dva japonské čaje. Jeden rýžový (Gocosi) a jeden co některým chutná jako hrobka, což mě tak vůbec nechutnal. Mě chutnaly a jak :3. A ještě jsme si daly jap. směs. Teda já, Kikina a Borůvka. Jsem si daly dohromady.
S Kikinou jsme ochutnaly poky. Jahodové :3 aaa mňam. Zabavila jsem si krabičku a mám ji vyvěšenou :D A taky jsme ochutnaly jakýsi chléb co se namáčel do oleje a pak do koření, mňam. Až tam půjdu příště tak si to dám. (Pro zlíňáky, víte, že je tam suchi bar a pro dva je tam akce-sleva o 50%). Taky jsem si koupila cihličkové čaje, dva černé a jeden zelený. A ještě jsem si je neudělala. Heh nevadí. A už jsou i fotky. Najdete je tady. Heh, všechny měli na sobě něco lolita a já tam v kravatě :D. Nom nevadí :D
A víte co je dokonalost? Že jak bde na Porcelain doll nová kolekce a bude tam sukně za příznivou cenu, tak mi ji babička koupí. A jednu sukni mi přešije. Tedy zkrátí, přebarví a ozdobí. Halenku mám a podkolenky taky. Taková casual lolita boty zatím moc řešit nebudu a koupím si lakovky. A za vysvědčení, protže má nakorčené na hodně dobré známky, si nechám naúčtovat RHS. A do té doby bude snad i spodnička. Takže babička bude takový můj sponzor, ale až potom co zjistila co je to lolita. Ona si myslela, že je to něco co by se spíš hodilo do bordelu. Ale ptomo co zjisila co to je, naprosto jí to uchvátilo, tak...
Nom a na konec. Rekonstrukce je dokončená, jen články dodat a design. Zatím jsme udělala tento, který pak poputuje do designů ke stažení. A já i udělám něco s Miyavim nebo J-music. Uvidím, ale zřejmě tejn Miyavi. Já si ho hold zamilovala. Aneb, pro všechn je bůh Gackt, pro mě je to Miyavi.
Nom, dobrou noc.
Misa
PS: Kukněte sem. Všelijaké písničky od Miyaviho.
EDIT 23.3.: U Borůvky jsou taky ještě nějaké fotky, tak kuk sem.

Podlouhé době článek

17. března 2011 v 16:17 | Misa~Ai Ookami |  Aktuálné
Hoj, jsem se dlouho nohlásila, že? Nechtělo se a navíc renovuju blog. Takový menší jarná uklid. Už jsen udělat design a bude to. Taky jste si uritě všimli, že jsem udělala nové rubriky. OPravdu mi to tu totiž chybělo ^^ Jen je zaplnit článakami.
Asi by vís zajímalo co jsem všechno dělala. Ne? Nevadí. Já vám to stejně povím. O víkednu u mě opět spaly holky. Opět sranda. V úterý jsem byla v nové knihovně. Je to tam boží jen kdyby mi nebylo blbé-respektivě aby mě nebolela hlava a břicho a ta hlava aby se mi netočila. Tak jsem zůstala doma a nudím se a čtu si. Zítra už jdu do školy. A v neděli bude v Otrokovicích přednáška "Lolita v hudbě" tak se tam chystám.
Nom konec tohohle rychlo článku, jen jsem měla nutkání vám napsat že stále žiju a mám se poměrně dobře. A já se jdu pustit do toho designu.

Fotky

12. března 2011 v 15:32 | Misa~Ai Ookami |  fotky se mnou
Haaaai. I já jsem se dokopala k tomu abych něco vyfotila. Jde především o nové brýle, ale to bych nebyla já, abych nefotila něco jiného-sebe xD
Misa
Sate, sate, sate

12. března 2011 v 15:29 | Misa~Ai Ookami |  kresby
Nikdy, ale oprvadu nikdy nehrajte the House. Právě jsem ho já a Kikina (párkrát jsem se o ní už zmínila, pamatujete? ) dohrály, oba dva díly a i Halloween special. A fuj.
Nom, ale to není to co chci zdělit. Včera po mě Kikina chtěla abych jí nakreslila nějaké "tetování" tak jsem se do toho pustila a tak má na ramenu hořící srdce, na bedrech "the GazettE" a na hrudníku Ruki. A skoro jsem si vypsala černou a červenou fixu >:D Tak hazím fotky mých "uměleckých" děl.
Misa
PS: Kikina je takhle bledá furt, je jak já. Splyne se zdí xD