Únor 2011

Hola hola

28. února 2011 v 22:21 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Ahoj, jsem se rozhodla, že vás tu budu zase otravovat kecma.

Nom, byla jsem na ušním. Konečně je to v pohodě, ale příští středu si voláme na termín na trhání nosní mandle. No to tě potěš. Mami já tam nechci-já se tam unudím. A prej se před narkózou nesmít, jak to říct. No jelikož já tam budu na sedum, tak nejpozdějí o půl noci, takže sedum hdoin. Kruci, zkuste si sedum hodin nepít no to tě potěš -.-. Alespoň se hezky prospím :D Heh potom jsem si zajely k babičce, jsme ji dloho neviděla, takže...A největší je gól, že mi dala peníze za vysvědčení, které neviděla. Jako známky ví, ale prostě ho neviděla. Popravdě ho neviděl ještě nikdo. Známky sice věděli, ale já byla nemocná. Vzpomínáte? A výpis jsem dostala až minulý týden a od té doby až do dnešky byl bezpečně uschován v sešitu matiky :D Nom a za ty peníze jsem si nechala nastřeli další dvě naučnice, takže už mám tři a konečně mám tím pádem propichlé dírky a můžu nosit naušnice, hurá! :D Ale bolíto trochu ještě te´d a zítra je tělák, takže jestli se to někde zachití tam se bolestí vy víte co. A víte, že mě papuče od Vietnamců vydrří déle než ty kvalitnější? Vždycky jsme kupovali od Vietnamců a vydžely celý školní roko, no skoro :D a leto su koupím takové trožku drašší, ale měly by zase dýl vydržet a prd. Už jsem si kupovala dneska nové :D (Heh, mamka si neodpustila poznámku, e by chtěla mít moje starosti-když mě to stěma papučama prostě namíchlo :D)
A koukali jste dneska na superstar? Byla tam jedna otaku! My se hold vetřem všude! :D A jestli se tam dostane Betty, budu jí fandit, ale chci tam taky dokopat kámošky-Kiku (už jsme se o ní párkrát zmiňovala :D) Opravdu úžasně zpívá, fakt dobře *__*. Kurnik, ale tvou mě. Sleduju to jenom kvůli tomu, že by tam měla být nějaká holka z Napajedel a poslali ji dál , ale nevím jestli tam nebyla včera a nebo teprve bude a štvě mě to!
Héj to je včudu, dneska ve Zlíně, zítra odpoledku, ve středu do Otrokovic a hned dvakrát a ve čtvrtek odpoledku :D A v pátek sama doma, haaa konečně podlouh době! xD Ehm no nic, já to utnu. Oyasumi.
Misa
PS: Všímáte si, že píše s píš k večerním hodinám?

A celej víkend je fuč.

27. února 2011 v 22:46 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Alespoň z mého pohledu.

Nightmare-The world (Death Note OP1)

Včera jsem jela s babičkou a ještě s nějakýma lidma. Prej rodina, viěla jsem je podruhé v živote (poprvé na strejdově oslavě narozek.) Ehm, deatil. Nom jeli jsme teda za prababičkou. Mě nepoznala, ale pak jí sitlo. Vzpoměla si však mě taky viděla ani nepamatuju. A já se ještě podívala za tetkou Andou (prosím takhle jí říkají všichni a já taky, už odmala) jsem jenom nasazovala milé úsměvy a přikyvovala o tam jak je ta mládež zkažená. A taky bylo dobré téma-toaletní papír xD Protže prababička má už něco za sebou (úcty hodných 92 let) tak jí trochu vynechává a tak se diskutovala jestli se j dovezl ten toaleťák nebo ne xD To byla diskuze, fakt, že jo xD. A admini jsou tak hodní, už to všecho zpravili, zlatíčka, už se u toho nebudu vztekat xD.
A dneska jsem jela se strýcem do tesca, tedy mělo se jet jenom do tesca, ale stavili jsme se i v OBI. Já si jenom koupilaizolepu a proso pro andulku. Bych ji mohla vyfotit, že? A pak se jelo do toho Tesca. Stavili jsme se v Datartu a dívali po fo´tácích, tedy respektive jen strýc, já se dívala po noteboocích a mobilech a ukázalo se jestli všechno klapne jak má (čti jestli se mi podař a budu mít brigádu) tak bych si mohla dovolit koupit malý notebook a ještě by mi zbylo na mobil. A ještě by něco zbylo, ovšem jen za předpokladu, že bych měla na hodinu 30 kč, pracovala bych osm hodin a dvacet dní v měsící, tudíž celé dva měsíce. Bych za prázdniny měla 9600, Ovšem jen pokut to kapne, zpřímě doufám, že jo ^^. A pak se stavilo i v tom tescu (jako u vnitř, první se pochodilo po těch obchodech uvnitř a pak se terpve jelo do samotných útrob xD). Hodl jsem si koupila Bravo Girl, hlavně kvůli těm stínům, jsem scháněla takové hodně dlouho a nemohla jsem najít ^^. Našla jsem si totálně boží hrnek, oranžovo-šedo-žlutý ^^ Taky jsem našla deset tuřek za sedum korun-no neberte to. A deseti barevku, plus složku na výkresy už je nemám pomálu kam dávat a bločke do školy na zapisování všelijakých žbleptů co si máme donést či co se uděje atd. Jsem si ho pořídila hodně brzo. Rovnou jsem koupila mamce dárek narozkám, ještě jí nechám udělat kitici a něco jí nakreslím. Nějakou rodinou fotku, tedy aspoň se o to pokusím. A když už jsem tam byli, pomohla jsem strýcovi taky něco vybrat a jako obvykle se zabloudilo do drogérie, fuj od tch všelijakých foňavek smrdím ještě teď, ale vybralo se a já si taky vybrala-dalšího playboye. Hold já na něm ujíždím :D Právě jsem si čuchla k rukám, jen tak prozajímavost a každý jejich kousek smrdí jinak, pochodná drogerie. A jo koupila jsem si wasabi, mňam. Všichni říkaj, že je to až moc ostré, ale mě to ani tak nepříjde, jsou tak akorát, ne? A taky mám totálně neonový žlutý lak. Už ho mám na nechtech (umch to zní jak od ňáký blogerky s růžovoučQýho bloQísku) Ale mě se líbí, takový krásně pozitivní. A jo to mi připomělo. Dneska bylo totálně krásně. Teplo a svítilo sluníčko. Už by takhle mohlo být pořád. Že jo? Jsem vyrazila jenom v teniskách, jsem si mohla vít jenom mikinu, protže v tom "kožíšku" jsem umírala vedrem. A navíc jsem si zopakovala fyziku, tedy co je to předstich (momentálně totiž bereme motory) a jka jsem k tomu doškal? Hold bus, kterým jsem jeli měl blbé tánutí dokpce a tak se skoro půl hodinová cesta protáhla na skoro hodinovou cestu. Nevadí. A zítra jedu na ušní, no to tě potěš. Ha mále jsem si zapoměla vzít prášek. A dyž jsem si stoupla bravůrně se mi zatočila hlava, ach to ryhlé stoupání. No nic jsem unavená tak půjdu spát. A říkám vám, jestli nesunu do pěti vteřin od té doby co si lehnu-tak jsem hyperaktivní debil (a věřte, že já hyperaktivní debil jsem xD)-hlášky skopčena z nějaké povídky, už nevím vodka'd, ale zítra se na to podívám a pak přidám zdroj. Ale dneska už fakt ne. Tak oyasumi.
Misa

"Revoluce" na blog.cz

25. února 2011 v 23:39 | Misa~Ai Ookami |  projevy
The GazettE-The Invisible Wall

Revoluce asi není vhodné slovo, ale jakožto budu se vyjadřovat i k tomu co se děje v autorském klubu, takže možná aj jo.

Začnu AK.
Začalo to tím, že se členové nedohodli s komandem a skončilo to totálním restartem AK. Zkusím sem shrnout vše co se dělo v AK v posledním, zhuba půlroce. I když spíš to bude takovém světem letem a spíš tu budou body s sposledního dění.
  • Přišla krize (prosím nemyslím tu s penězma, myslím tu na AK), komando prasklo a přesunulo svou tvorbu na blogger.com
  • Ponic přišli noví správci. Do té doby jsem slyšela jen o Tiskařovi. Zkusial jsem jim dát šanci a vyplatilo, se vše začalo dávat do "styrých kolejích".
  • Jenže pak začal být problém v p. Jungovi. Především jeho kritizování designů. Promiňte, ale ať se podívá na svůj. Tak hodnocení blogů a jeho obsahů.
  • Vše se začalo uklidňovat, jenže pak přišel Tiskař a jeho názory ohledně homosexuálů. Neberu mu to, ale co je moc je moc. (Ano vím, že to Tiskaž netahal do klubu, ale podstatě se to na něm odrazilo)
  • A vrcholem bylo modrá barva. Měla sice být jako informace, ale pak ti co neumí číst (patřím mezi ne) to obrátila proti němu. Ale propravdě k čemu mu bude když bude vědět, jestli tam chodí pravidelně, skoro jak systém na rýžových blogáskách. Jo chápu, že chtěl přehled o tom jestli mají vůbec ponětí, že v nějakoém AK jsou, ale snad tačí napsat komentář jednou za čas.
  • Pak na Srdci blogu, vyšel článek o reformách v AK. Jsem jejich zastáncem, sice počítám s tím, že při třídení blogerl vyletím, ale co už.
Ale nemyslím si, že byla chyba jenom v samotných správcích, ale i v členech. Neschopnost, přečíst si pozorně text, emociální výbuchy plné urážek na komando, atd.
Ale taky i komando nebylo moc sehrané, kařdý jednal sám za sebe, vázla komunikace. A navíc 16 let není zrovna věk ve kterém dokážeme něco vest, možná kdyby na nimi byla pevná ruka tak ano. Ale i tak, mě by se teda nechtělo poslouchat někoho kdo je jen o dva roky starší. A nebo ji jenom chyběla autorita.

Nom našlo by se toho víc, ale spíš se vyjádřím k novým fuknícm na blog.cz

Jo nový editer se mi celkem líbí, jen mi vadí, že mi nejdou přidávat obázky, nom jdou, ale musím okno znovu otevřít a potom to jde. Vkládání odkazů taky není fukční. Děkuju bohu, že už znám pár kódů a mezi němi je i kód pro odkaz. Pak jsou podle mě zbytečné ty funkce tabulek, mě vyhovovaly ty předtím. A pak komentáře. Nejde ragování, objevuje se že byl komentář smazán. A taky blbne nastavení článků, takže pevně věřím, že se mi to nerozháže až toto zveřejním a pokud jo, tak budu pevně věřit v to, že se brzy vše spraví. Slyela jsem, e vše by mělo jet na mozille, ale učit se mi na ní nechce, stáhnutou mám-kvůli rodičům a já ji zapínám jen kvůli tomu, že mi nejede na Opeře forna, ketrou si dám na YouTube a naíc mi někdy blbbně nastavování.
Osobně bych, ale brala staré ukazování komentářů. Ten náhled, kde se ukazovalo i kousek textu se mi líbil víc. Ale zase u mě vedou rubriky seřazené podle abecedy a skrácení menu.
Možná bych napsala i něco lepšího, ale chce se mi spát. Tak dobrou.
Misa
PS: K článku je připojena anketa, dala jsem to jaksi dohromady, takže platí jak k revoluci v AK, tak pro nové funkce na blog.cz

E-e-edice? *

21. února 2011 v 22:44 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
*název článku nemusí nutně souviset s obsahem článku.

Bad Luck-Yuutsu no seven days (Gravitation)

Ahoj. Tak se hlásím nom. A hlásím, že se stala chyba v matrixu. Dostala jsem trojku s písemky s češtiny a jsem z ani hozně ráda ^^ No mohlo to být lepší, ale já jsem ráda, že jsem se vešlo do té trojky.
Jinak, denska jsem byla u Kristy a no, už na zastávce (čekaly jsem na její sestru) jsme umíraly smíchy :D Oh bože také kravoviny napdnou opravdu jenom nás )ó velké magnum! xD Ehm, samozřejmě, že se naše koverzace odvíjela o tématu The GazettE, začinám řádně ujíždět na Kaiovi, heh :D Nemá být tak kawaii.
Jsem svině, zítra se učím jen tři hodiny. Přírodopis, zeměpis a matiku. V těláku necvičím, kvůli pichání ucha a na zbytek jdu k doktorovi. Kontrolní prohlídka a dotoho zahrnou i kontrolu ucha a mamka mi říkala, že možná i očkování, ale zřejmě si ze mně dělala legraci. Ne zřejmě, ale určitě, já jsem si neměla zkoušetz některé body s tohohle "článku". Nom nevadí, já se bavila :D a co teprve až to dám mamce přečist, heh. Bude mít radost, alespoň bude vědět co odemě očekávat. Jsem dost šílená na to zkusit všechny :D
Taky jsem zkusila takovej malej průzkum. Čemu v počítání náštěvnosti věříte víc? Blogu, toplistu nebo něčemu jinému? No já si zapsala náštěvnost jak s blogu tak s toplistu a jsou řádně rozdílné, rozhodně je mi ale sympatičtější ta od blogu :D


 blog 
 toplist 
 pondělí 
   96
   49
 úterý 
   68
   26
 středa 
   56
   17
 čtvrtek 
   48
    6
 pátek 
   51
   13
 sobota 
   67
   23
 neděle 
   84
   45
 celkem 
  470  
  179

Tak co myslíte? Nom já jdu spát. Oyasumi nasai. 
Misa
PS: Začínam zase jaksi moc japafilovatět. Né že bych nebyla japanofil už předtím, ale dřív šlo spíš o anime a mangu. Teď jse spíš o módu (Lolita! :3) a J-Rock.
PS2:Mám pooleno jít na přednášku "lolita v hudbě" což mě maximálně potěšilo :3 

Haru desu!

20. února 2011 v 15:11 | Misa~Ai Ookami |  designy
Yop, jak jsem slíbila je tu nový design. Ovšem není v starorůžové ani v lososové, ale s motivem šeříků. Hold jsem neodolala a musím se pochlubit,  že je dělaný v GIMPu, jen se mi moc nelíbí. Je takový chladný a prázdný, takže počítám s tím, že za chvilku tu bude zase nový, pokud se k tomu dokopu. A nebo tu zůstane jako ten minulý. Ten tu byl skoro dva měsíce. 
A navíc tento moc nesedí, zvláště popisky v menu, ujíždí, sice trochu, ale mě to vadí. Ovšem nechce se mi s tím nic dělat, takže...Nom jdu si napsat esej do angline, zatím.
Misa
náhled

Se taky můžu ozvat

18. února 2011 v 23:45 | Misa~Ai Ookami |  Aktuálné
Anbaransu na kisswo Shite-Hiro Takahashi

Heh. Jsem hrozná, slibuju design kdo ví jak dlouho a stále velké prd. Ale přísáhám, že už ho mám rozdělaný a zítra pokud to sihn tak bude i hotový. Mám dvě verze. Jednu ve starorůžové a druhou v lososové a přemýšlím a leandulové nebo šeříkové. Keehee, nakonec si jen pohraju s barvami a bude to. Asi tam ani nebude obrázek, zřejmě, uvidím. Dám tam nějaký cictát a text abum pársk a je to :D Konec koncům šablonu už mám tak to bude za chvilku.
Tedy pokud se neupracuju. Dneska jsem si dělala jarní úklid pokojíku. a trochu si i změnila "fasádu". Rozhodla jsem se, že si celý pokojík vylepíp plakátama a obrázakama. A jednu stranu si polepím novinama :3 Mamce to nevadí tak co no, hlavně aby tu bylo uklizeno. Ale taťka myslel, že mě přerazí, při lepení a opravování plakátů a obrázků jsem vypotřebovala dvě izolepy :D a pak jsem lepila takovýma bílíma lepítkama :D. Si nakonec udělám novou nástěnku, kde si hrdě vystavím pamětní lis s lyžíku a dva diplomi, jeden za 2. místo v cilkistice a 3. ve slalomu na lyžíku a k tomu přidám ještě nějaké. Určitě ten pamětní list s jedné soutěže v Hasiči. Yop chodila jsem do hasiče, teď to vede můj strýc a stále mě přemlouvá ať tam chodím, ani mě nehne. Znovu se učit všechny ty uzly, pomoc! :D Pamatuju si akorát tak skracovačku, plocou spojku a možná bych dala lodní uzel :D Ale bavilo mě, jak se na jendu soutěž učilo střílat se vzduchovky, mě a kámošku to strýc učil a byla sranda, jako jediné jsme se pak trefili do těch špalíků. Sice jen jdenou, ale nevadí :D. A když už jsme u těch úspěchu. Vám jsem se ještě nepochlubila, že? Pamatujete si ještě na tohle video? No tak jsem se tak dívala na statistiky na youtube a zjistila,že bylo vloženo jako ukázka na stráce Martiňáku :D Keehee ani nevíte jakou jsem s toho měla radost :D Přesvědčit se můžete tady.
Nom dál, zítra mám naplánované, uklidit si svoji skříňku se šminkama, které nepoužívám :D Ze všech těch blbostí používám jenom tři věci, někdy čtyři a to jset vše :D. Bych mohla někomu dát, protže většia je nepoužita (povětšinou dárky od příbuzných a s časopisů) a taky chci nakreslit svoji manga podobiznu a dát si ji jako profilofku na xichtoknížce a jako ID na DA. A pak taky konečně ten design. Ale ten bude dělán až ve večerních hodinách, ale jo to bych mohla stihnout. A pokud se mi bude chtět tak bych mohla skusit i něco vyfotit , dlouho se tu žádná fotka neobjevila. Poslední dobou jsou tu jen deníkoindí výkeci. Nom jdu spát. Oyasumi.
Misa

Krásně mi to vyšlo

15. února 2011 v 15:10 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Áhoj. Keehee, konečně mám pokoj od zalehlého ucha.

LM.C-Ghost Heart

Nakonec se udělalo aj dobře, že jsem jela k tomu kdoktorovi s tím uchem. Poslal nás do Zlína na propichování. Au, ale přežila jsem a během propichování jsem  si představovala Gackta v leopardím a vduchu se smála. Ale bolesti to nezabránilo a protže jsem srab, tak jsem držela mamku, říkala že jsem ji dobře držela :D Když já mám s toho prostě hrůzu, kvůli jednomu doktorovi. A já se u toho ještě stresuju takže výsledná kombinace nebila nejslepší. Ale mám to dobré, mě když něco bolí tak se zachvilku otřepu a jsem v pohodě. Celý den jsem se mála :D  A dotkorka mi dala antibiotika, jedenkrát denně, takže dokonce prázdnin skončím doma a pak nebudu dva týdny cvičit. Marčíková bude mít radost, se těším až uvidím ten její xicht, jak se bude tvářit :D M ji prostě baví štvát :D A taky mě štvou ti smajlíci, ale já si nemůu pomoct. A za dva týd y jedu do Zlína zas. Na kontrolu a rovnou mě objedná na trhání mandlí, konečně jei budu mít venku, ale bojím se toho, že se v té nemocnici budu nudit, ať mě dají mezi decka, já si snimi budu hrát :D. A drruhého března jdu zase k očnímu, to j hezké 28. do Zlína a 2. do Otrokovic a příští úterý jdu na preventivní prohlídku co víc si přát, že? A jo k zubařce jdu kdy? Až prej v dubnu, tak jo t jsem vklidu :D. A udělala jsem si radost čokoládou a plackou s britskou vlajkou, už mi chybí jen s japonskou :D Nevíte někdo kde sehnat? No ic, já si du přečíst časopis a pak spát.
Misa
PS: Maya s LM.C je kluk nebo holka? U Japonců nikdy nevíte :D 

Tak šťastný Valentýn no :D

14. února 2011 v 22:55 | Misa~Ai Ookami |  Aktuálné
The GazettE-Reila

Bez tak mám radši první máj. Ale i tak, lidi to potřebujete svátek k tomu aby jste se někomu vyznali či strávili s někým hezký den?
Ale i tak těm co Valentýn slaví tak ať je hezký, tedy respetkive byl :D.
Kehee, zítra jdu zase k doktorovy, kvůli uchu. Už ho mám zase zalehlé a já kvůli uším musím chodit k doktorovi furt abych byla v pohodě. Teda s píš mamka, mě to nevadí a taťkovi taky ne. Jenže mamka...Ale být na jejím místě tak se taky ženu k doktorovi :D Ale počítám s tím, že dostanu maximálně nějaké kapky a bude klid a navíc se podívám co je nového a koupím si čokoládu. Mm na ni hroznou chuť. A potřebuju nápad na design! Já fakt nevím jak ho mám udělat. Vím jen, že bude jarní a optimistický, protže si nenechám zničit náladu depresivním designem a navíc jsem už jaksi naladěná na jaro. Možná za to může těch pár vykukujících paprsků a to, že zatím celé prázdnny chodím po baráku v kraťasích, tričku na ramínka a přes sebe přehozenou mikinu s krátkým rukávem. Když ono je u nás hrozné vedr, já umírám. Když je to teplo příjemné tak je v pohodě, ale jakmile je přetopeno je to k nevydržení.
A počítač mě kvalitně sere! Promiňte to slovo, ale to jinak říct neje. Seká se to, myš zase blbno, nic se mi nechce načíst (tedy deviantar), musím ekat hrozně dlouho. Už i moje babička je rychlejší! Promiň babi, že tě takhle přirovnávám, ale mě nic jiného nenapadlo. A youtube mi blbbne, tedy hlavně přehrávání videií. No nic jsem si tu postěžovala a jdu spát. Zítra brzo stávám, tak brou.
Misa

Zátiší-ovoce

14. února 2011 v 15:56 | Misa~Ai Ookami |  kresby
Včera jsem vytáhla pastelky a takhle to dopadlo. Očekávála jsem horší výkon, ale o už, že? Měly to být pomeranče, jablka, kiwy a okurek na misce, řekla bych, že to moc nejde poznat a proč musí mít kiwy takou vadnou barvu? No konec okcávání a tu to máte.

zátiší-ovoce

Oko

12. února 2011 v 23:35 | Misa~Ai Ookami |  kresby
Překonávám se ^^ další kresba na světě, ale tentokrát jde spíš jen o náčrt, ale mě se líbí a podle mě se mi i povedl. Jenže opět kvalita a je to hrozně malé, ale co už mě to nevadí, mě stačí že to mám doma a to co dám sem jde taky, protže budu dělat i záběry na detaily :D Tak to tu máme.
Misa
oko