Leden 2011

Unudím se!

28. ledna 2011 v 18:29 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Buhuhuhu, dneska jsem byla u doktora. Nejsem až tak nemocná, nic méně nejsem ani zdravá. Takže zůstanu týden doma. Má to pár pozitiv. Jaké? Vyspím se, odpočinu si, možná mě chytně kreslení respekiva na něj budu mít čas a taky bude čas na grafiku. A mám nové temperky, sice jen šestky, ale nevadí. Jsou tam základn barvy? Jsou, tak co, že? A aspoň nemusím nic polikat, jedině panadol na horečku-kdyby byla a proti bolestem hlavy.
Hmm..všímáte si, že je mi líp než včera? Možná to bude tím, že se dneska (opět) nakupovalo.

Kalafina-Lacrimosa

Jenže co všechno budu přes ten týden dělat? S prominutím chcípnu nudou. I když zase mám celkem dost na práce, takže....
Dneska jsme od doktora vypadly za chvilku. A co dělat do půl jedenácté? Samozřejmě, nákupy! xD A tak jsme šly do Lidlu, já si nakoupila müsli tyčinka, dva enerdžáky a milku. A další potraviny. Pak se šlo půdoně kupovat jen rukavice, mamce se na nic udělala dírka a na těch mích taky, takže..Ale jakožto já jsem objevila pyamidkový písek, tak musel být můj. Sic je červeno-bílý, ale nevadí :3 A k tomu se koupili dvě trička na ramínka a jedno zdlouhým rukávem, protže ze všeho vyrůstám, fakt že jo! Mamce už jsem někam po nos (mamka měří cca. 172 cm) xD A dokupil se oříškový přeliv, protže mě by jedna krabička na tu palicu nestačila. Jo pochopili jste správně, budu mít ořškovej přeliv :3
A totálně jsem si zamilovala citáty. Máte nějaký? Šup s ním sem! :D Je budu dávat do záhlaví designů.
Do pytle! Během psaní článku jsem si změřila teplotu a nebezpečně se zdvíhá. Odpoledne jsem měla sotva 35,8 (Jo mívá nízkou teplotu, jsem věčně podchlazená) a teď už mám skoro 37. Kehehe nevadí, zřejmě je to tím, že mám v pokojíku nehorázné vedro. Otěvřu si okno xD
A opět se musím porýpat v nejnovějším článku na Srdci Blogu. Můj koment je 84. Najděte si přes ctrl+f No jo no. Blog musí dráždit hada bsou nohou. Kdyby tento článek nenapsali, tak by se na to i zapomělo. No nic no. A autorksý klub taky pěkně uvadá. Havně kvůli novému komandu, především kvůli jednomu členovy. Řekla bych. Ale radši už mlčím.
Mimochodem, je to jasný udělám novej design. A zjistila jse, že GIMP podporuje soubory .abr což je super, můžu stahovat některé věci i urené pro Photoshop :D Tudíš můžu použít pár šablon stažené s Layforu.
Mimcohodem, všimla jsem si toho jenom já nebo i ostatní, že se zemně stala taká spíš přemýšlející osoba? Polsendí dobou opravdu dumám o nesmrtelnosti brouka.
No nic, já to jdu ukončit a opět upravit oblíbené sránky.
Misa
PS: Nevíte kdy začínají kvést šeříky? :D
PPS: Tvl, tohel je teprve 14 článek za tenhle měsíc? O_O 

Misa-chan stůně

27. ledna 2011 v 17:32 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Jo už je to tak, nemoc ci chytla do svých spárů chytla i mě, ale já se bráním! :D

Kalafina-Storia

To je tak, když se někdo snaží přechodit trošku větší nachlazení. Pak skončí jak já.  Včera to na mě dopadlo úplně. A dneska je to ještě horší. Bolest hlavy se stupňuje, teplota klesá už mám úžasných 25,6 °C tudíš jsem podchlazená, kašlu, rýma a k tomu mám i zalehlé ucha a tak ležím a nudím se a spím.
Taky mám totální krizi, krslit mi nejde, na grafiku nemám náladu a když jsem zkoušela psát...No škoda mluvit. Je to v pytli. A navíc ndeska se ve výtvarce kreslilo do jakési soutěže, které jsem se chtěla zůčastnit.  Dokonce se mi necche ani psát žádný článek, není o čem a tak budu ráda, když ještě něco vypotím, ale bude to krátké, to si pište.
Hmm...ujíždím jaksi na Kalafině, poslouchám Storiu, Lacrimosu a Glorii pořád dokola. Asi se kouknu na Kuro znovu.  Umch to je už skoro půl? Fuj ten čas letí. 
Chtělo by to novej dess, ale moje bolest hlavy a krize jsou mocnější, takže...No, sna se pokusím něco zpatlat, ale až se vyspím. Což půjdu udělat teď. Takže to raději ukončím.
Ajo, jelikož budu měnit zase text v boxu, tak vám dám sem náhled na jeden epic fail, v podobě jednoho dessu co se vůbec nepoved, ale mě se nějakým zvráceným způsobem líbí. Jde to se mnou z kopce. No nic. Epic fail.  "Krása" co? Ehm no nic. Ukončím tohle skuhrání.
Misa
PS:Tenhle článek nzaplnil ani místo co blog automaticky nabýzí (douvám, že víte co myslím a když ne, nevadí :D) Za chyby se omlouvám, nechce se mi to kontrolovat.

Čučoriedky

24. ledna 2011 v 22:05 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Omlouvám se všem slovákům, ale nevím zda je nadpsi napsán správně ^^"
Misa-chan se hlásí a je totálně v koncích. Učí se totiž chemii. Brrr....už je sice u posledního učive, ale teprve zhruba ve třeti což není moc pozotivní, zvlášť když se chtěla chystat v deset spát, ale nevyjde, v jednáct snad ano a když ne, budu včudu a dostanu za dva/ za tři. Takže co si vybrat? Jednoznačně šprtání.

Chemistry-Period 

Geez. Štve mě, že někdy o sobě píšu ve třetí osobě. No neva. Dneska jsme měli vaření, rozlučkové, protže my jsme měli tuhle hodinu poslední, pak budem mít výbě povolání a druhá škupnka bude vařit. No naše skupinka dělala koktejl. Borůvkovej (odtud ten název) , ale byl dobrej jen všichni měli fialovej jazyk xD. Nevadí xD a k tomu byli dva druhy toustů, brambůrky, křížali, paprika a piškoty s banánem polité čokoládou a ten kdo ochutnal všecno, což jsem byla i já, neořežil. Myslela jsem, že hodím šavli ^^" Umch nevadí no, přežila jsem.
Jinak nic moc nového, ale hrozně se mi líbí dvě slova "Mojyté" a "Majzr" Gackte, také skomoleniny xD No nic jdu za zvuku písní se učit tu zatrolenou chemii. Brr...sloučeniny kovů a kovy, ale už toho moc není, takže..^^
Misa


Cilililink cilililink*

23. ledna 2011 v 21:36 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
*Název článku nemusí nutně souviset s obsahen článku

Gackt-Last Song

Sate mina!  Jak je? U mě tak na půl, nevím jak začít článek, je mi blbě, ale nadruhou stranu víkend se poved a sněží takže by nemusel jet bus a já bych se potom nedostaola do školy xD

Um anno...začneme.
Víkend se jak jsem se již zmiňovala poved. Jen to ranní vstávání. Už v sedum hodin, prootže jsem šla pěšky s rodii do lidlu. Ale jo ušlo se, člověk se prošel a získa pochejře, které si dneska propich ^^" A aspoň jsem si nakoupila zásobu müsli tyčinek, dva enerdžáky, které jsou již vypité a já nevím co všechno ještě. A v 9:45 jsem se měla setkat s Katkou, setkali jsme se. Vklidu ze smíchem jsem došly na nádraží a čekaly navlak. Kejíc o všem možném, prodrbaly jsme Gackta, The GazettE, já básnila o tom jak je Miyavi ženiální kyarsta  a oblíbila jsem si jednu z jeho mnoha písniček, která je "náhodou" i doprovodná písnička k tomuhle článku. Ve vlaku jsme neplatily, průvodčí nejel, takže penízky ušetřeny. Dojely jsme do Starého Města a první šly ke Katčinému taťkovi a malou Julčou. Ona je tak kawaii a hyperaktivní. Jsme sní blbly, já si zatančila kozáčky na trmpolíně a "tančily" jsme na dětské písničky od Gotta. A u toho jsme vymyslela jak by vypadalo zpojení Gackta a Gotta. Myslím, že ne moc hezky.
Pak jsem jely k Zuzce na oslavu, kde jsem de svali na videa, kecaly o všem možném. Hrály jsme jednu hru kde jem měly zjistit kdo je vrah, kde zabil a čím zabil. Prosím jedným z dvou možných vrahů jsem byla já :D A usvěčila jsem Katku, že je vrah :D. Jo a jak jsme se koukaly na ty videa, tak nám Zuzka vyprávěla o jedné scénce s cos. Naruta.
Naruto jde do jdenoho baru. A vkřikne "K**** kdo?ů "K**** nikdo." Odejde a jde do dalšího a opět ta samá scénka a jde do třetího. "K**** kdo?" Zvedne se Pein. "K**** já!" A narutova reakce : "A k****."
Cenzura musí být! :D místa hvědziček doplněte slovo, na které určitě říjdete sami :D
A taky ná napadlo, že by jsme natočily takový medailonek o našem cos. týmu, bez slov, bez kostýmu jen video. Anča si vklidu čte knížku, ani se nepohne. Katka si čte knížku a sedí alá Kakashi, pak si stoupne a rozhlídne se. Elča si čte nic nedělá. Zuzka stojí opřená o zeď a akorát nahne hlavu na strana a já s vražedným pohledem stojímu zdi a pak dynamický pohyb a lá Tobi! xD
Nom za zpátek jsme jely autem a já spala u Kačky takže v pohodě. Kecaly jsme ovšem možném, došlo i navelice oblíbené téma :D. Kačka si vymyslela novou postavu do DND Beddie (nevím jistě zda se to tak píše, ale neva :'D A já si udělala culíčky, Tobiho masku a hrála si na Tobiho oiroke :D A natáčely jsme taky video, to možná uvidíte, ale to první radši ne xD
A dneska jsem vzaly Majdu (Katčin pes) a šly do Lidlu na mléko a já na dalčí enerdžák. Jen pak jsme musely trochu zrychlit, protže bych nestihla bus. A stihla jsem to tak, že zrovna když jsem byla na můstku (Prostě na tom co půlí přechody na půl xD) my jel bus, krásně jsem to stihla xD A od té doby si válím šunky a nudím se. Chvíli jsem chtěla krslit, ale to padlo a taky chci novej desin, ale kod ví kdy, protže se bud šprtata a to chci ještě nastavovat jeden design ke stažení. No to tě potěš xD. A já se chystám ke spánk, už začínám být vážně unavená xD
Misa
EDIT 24.1 - Zapoměla jsem dodat jeden obrázek c CD, prosím všiměte si 10 písničky, ouch jak neslušné yaoistické výjevy se mi vyzobrazily xD Kvalitu onegai ignorujte

rape me

Jednou se povede jednou zase ne

21. ledna 2011 v 22:47 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Volcaoid-Alice of Human Sacrifice

Ve středu se dařilo,ve čtvrtek už moc ne. Budu mít na víto čtyři trojky. Grrr...no ikdyž možná jen tři neb dvě, uvidím co mi dají. Ale jisté mám z češtiny a z matiky, hrozí mi s fyziky a s těláku i když to mám 2-3, ale gymnastickou sestavu mám za 4- takže uvidím, ale ruhé pololetí zaberu fakt, že jo. Musím, protože se mi to zapisuje na přihlášky a to by nedopadlo dobře.  Ale jo, Misa-chan se omezí jen na spánek, školy, jídlo a učení a pokud zbyde čas na na nějaký ten volný čas. Ale jinak bych měla mít celkem dobré známky. Z vaření, dějepisu, hudebky, přírodopisu, zeměpisu, it, výtvarky, občanky za jedna, z angliny, němčiny ,chemie za dva. Tělocvik a fyziku nevím přesně, buď za dva nebo trojec a z matiky a češtiny trojka. A jo z administartivy taky asi za jedna.
No jelikož je už pátek tak se nebudu školou zaobírat, to až v neděli, rptože zase kamsi mizím. Kamarádka bude mít narozky takže..:) A mám dokonalý návleky na ruky, černobílé. Jediná nevýhoda je, že je uplatním až se oteplí, protože je budu nosit k nějakému tričku, kraťasům a černobílím podkolenkám :D. Ale vymyslela jsem to jinak, tak abych v tom mohla jet zítra a na to si dám ještě jednu černou rukavici :3 Hmmm..začínám jaksi ujíždět na harajuku módě :D A vede u mě Gothic/Guro lolita a Visual Kei :3
Taky se vám zád, že je tenhle článek oničem? J mě taky, ale mám zase kecací náladu :D
Hmm..dál. Jo, konečně mám zase nápada co kreslit, ale jaksik jenom manu, ale nevadí aspoň něco, se rozkreslím a už to bude, ale ještě musím do tho památníku. Jsem hrozná, mám ho od středy a nejsem chopná vymyslet co nakreslit :D Aj aj aj.
Taky jsem skoukla Ciel in Woderland. Už se těším až bude na akumě ke stažení i druhý díl a taky to vítejete u Phantomhivů. A taky jsem skoukla i Black Rock Shooter. Líbilo se, by mě zajímalo jestli bude i druhý díl, doufám, že jo. A jen malá technická otázka. Není BRS s Volcaoidu? Jsem blesk no :D
A asi budu končit a nudit se nebo krslit, asi kreslit.
Misa

Keheee povedlo se! xD

19. ledna 2011 v 20:11 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Poslední dbou mám zálibi v podivných nadpisech xD

Nightmare-Alumina

Yahoooo, podařilo se! Mám 1 z češtiny z pololetky xD 37,5 bodů ze 40,5. Nejlepší ze třídy, lidí já mám takou radost xD. A podle všeho bych teda měla dostat na pololetí z češtiny za 2. Ovšem záleží jak napíšu ještě literaturu, ale to dám to by mohla být jednička a k tomu projekt což bude počítám taky za jedna a v pátek se nechám vyvolat tak by to mohlo být ne? Ale zase ta matika, na té musím druhé pololetí zabrat, z pololetky mám za 3, ale nevadí no další pololetí budu lepší xD A ani to mi tu radost nezkazí, chápete to já mám za jedna! *Prosím ignorujte veškeré výkřiky radosti, je zase hyperaktivní). A protže já dobré známky píše mamce SMSkou a tentokrát jsem napsala i babičce tak se šlo nakupovat. Půovdně jsem chtěla plátna, ale u nás je nevedou >:D, ale ve Zlíně jo, takže...xD a beztak potřebuju nový temperky xD Ale nebylo, tak mám tričko, krásný, pohodlný a navíc mi sekne :D och jashine to zní jak od ňáky růžovky. Ale nevadí xD A projekt do čj je ji hotov, knížku o které ho mám jsem začala číst teprve dneska, den předem to je hezký co? Ale zachvilku to bylo, ono ty básničky totiž byli krátký. Pokud by někoho zajímalo tak jsem četla "Zpěvy staré Číny" A podlouhé době po mě někdo chce abych jí nakreslila do památníku, on to ještě někdo vede? Ale je pravda, že já ráda zazvpomínám kdo mi co nakreslil ^^Jinak poslední dva dvy jsem chodila s vestou a kravatou a líbilo se mi to, prostě luxus. No nc, jdu něco po dlouhé době načmárat, naučit se němčinu a literaturu a zkouknou comeback :D.
Misa

Hnojníci všech zemí spojte se! xD

17. ledna 2011 v 22:06 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Kiss twice, Kiss me deadly-Izaya Orihara 

Nadpisu nevšímat, dostanu se k tomu xD.
Yahoo, v písemkách se mi daří, z pololetního diktátu za 2, z testu dějáku za 1, anglina za 2 a v hudebce se nic nespalo a ve vaření jsme nic nespálili xD.
A navíc když dostatnu za jedna z pís. s Čj tak bude na vízo 2, jestli ne tak jsem vy víte kde a budu mít za 3, ale zase bych věděla, že je to jenom o chlup a snažila by jsem se v druhém pololetí o to víc, i když to druhé se chci zaměřit na matiku.
Dneska jsme měli psát s hudebky, nepsaly naštěstí xD. A ve vaření, naše skupinka dělala čínu. Mňam, jsem si pochutnala a učitelka taky. A ta učitelka, který vše kriizuje, že i její vnuk by to udělal líp, náp to pochválila, řekla že to máme vynikající! xD
A knečně mám kravatu! Sice ne svoji, ale půjčenou, ale krásně černou, přesně podle mích představ, takže půjdu za slušňačku, hezky novou, respektive dostanou žlutou košili, vestičku a do toho tu kravatu :3 Ale musím si koupit svoji a naučit se ji vázat :D A taky se půjdu zeptat do papíráku na plátna :3 a potřebuju nevé temperky, no uvidí se, protže v sobotu chci jet s Kačkou do Starého Města, Zuzka má narozky, takže. Možná si zahrajem DND. A jo vzpoměla jsem si, že už máme rozdělené role v cos. týmu a máme i nového členka, spolužačku! xD Budu tedy cosplayovat: Tobiho, Leeho, Kurenai, mám poct, že Ero-sennina, Hidana, Gaaru, aa jo to je vše xD zatím teda, ale dobrá zpráva je, že mám triko na cos. Konan a Aka klobouk, no taky jednu čelenku listový xD, kunai, shuriken a jeden propiskový kunai, který byl v krabičce co vypadá jak svitek xD. Jashin žehnej mangashopu xD
A teď k nadpsiu. Říká vám něco tohle: Autíčko 001 a Sislýk? Ovšem Sislýk mě dostal do kolen, taká hrubka. No tak již zmíněný blog dělá výčet hnojaří a nám je samozřejmě pro smích xD Mě nadjete jako "Smradlavec podivný" xD A naše milá liška založila klub Hnojníků xD Grr..štvě me, že mi v opeře nejdou vkládat zkopírované klikačky >:D zatím hodím jen odkaz a do menu se to pokusím nějak vecpat, ale jo to dam xD Čekujte ZDE

Smradlavec podivý xD

Homework ga Owaranai

14. ledna 2011 v 22:09 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Název článku je názv endingu anime Yu Yu Hakusho, je tu proto že ho zase dávají :3

Zydrate Anatomy-Repoman (Repo! The Genetic Opera)

Já a tělocvik vážně nejsme nejlepší kamarádi. Když nemám natažené svaly na nohá tak prozměnu na rukách. A co, že jsme to vlastně dělaly? Jo aha gymnastiku..to vše vysvětluje.  Aneb když někdo míso kotrmelce dělá salta. Jo je to tak, tedy jen když zrozběhu, se rozběhnu automaticky se odrazím, ruky vynechám a pak jen cítím mírnou bolest mezi ramenem a zády a čím víckrát to udělám, tím horší a k tomu stojka! Umch, aspoň nás chytaj, tak je to v poho, vyšvyhnout se vyšvyhnu a držení mám taky dobré, tak to by mohli jít, ne?
Dál zjišťuje, že čím míň se učím, tím lepší známky, ale fakt, já si to prostě pamatuju z hodin, možná to budě tím, že dávám pozor xD. Ne, ale fakt, za dnešek mám dvojku z přírazu (ehm, yaoistky, taky v tom vidíte dvojmysl? :D), ale horší to bude ze zemplu, psali jsme cvičný nest na slepou mapu Evropy a no, polovinu států mám a polivinu ovšem jestli jsou k tomu dobře, ale ČR, SR, Německo a Itálii s Řeckem a Litvou vím jistě, že mám dobře!
Dneska jsem byla po dlouuuuuhe době v knihovně. Ne opravdu jsem tam dlouho nebyla a šla jsem tam jen kvůli knížce "Zpěvy staré Číny" Já myslela, že tu bude nějaká bichle a ne malá knižečka a ještě tak tenká :D, ale to bude tím, že jsou to básně, nom nevadí, aspoň si to přečtu a pak s toho zbastlím projekt. Ale zase jsem se zásobovala knížkami od Kinga, má přelouskaných pár povídek s "Za soumraku" a musím říct, že je borec, chci víc jeho knih! Jen problém je, že nevím které knížky bych si měla vybírat, je jich tam tolik~ Ach to jest můj ráj, ale neodolala jsem pokračování triliogie Zbraně smrti či tak nějak, mám už poslední díl, ten druhý mám zarezervovaný, hehe těším se.
A jo, jsem si vzpoměla, že jsem psali test z angliny a vypadá celkem dobře, tipuju 1-2, ale abych se nepřecenila.
A blog zase sere, nedávno nešly vkládat komentáře a teď mě to po odhlášení hodí na stránku novy krásna.cz no to tě potěš, další tuctový web, to už bylo lepší i to bravíčko, to nás aspoň nabádalo k trochu spořádanému životu a jak vycházet s rodičy a ne, že při sexu se odbrzdí auto, ale hlavně, že je to určené dívkám kategorie 12-x Dobrý a prej, že je to na úrovni, asi mysleli na "žůžovni"  a opět se objevila další "celebrita" viz. první článek na Srdci Blogu, jsem o něm slyšela poprvé :D a prej nejdou zase vkládat  obrázky a to chci nastavit dlaší volný design, tedy až ho dodělám :D No nic no, to by prostě nebyl blog.cz kdyby se něco neposralo.
Ettoo...A jo už vím co jsem to chtěla! Bude výtvarná soutěž a téma je: Nakresli své oblíbené zvíře. A máme veškerou volnost, takže zvolím klasickou A4 a tužky a budu zřejmě kreslit vlka a nebo zkusím namalovat temperkami moje vymyšlené zvíře, ale sázím na toho vlka. A taky, miluju papírnictví kam chodím na kupovat a svoji mamku, koupila mi rudky, jsem si je po čtvrteční výtvarce hodně oblíbila-kreslili jsme zátiší rudkou a velmi dobře se stím kreslí, alespoň mě ^^ A doknce se mi to povedlo, na to, že jsem s tím kreslila po druhé v životě, poprvé asi nějak v 4 třídě, takže před čtyřmi lety :D A no dopadla jsem jak kominík, ale tentokrát ne, takže pořítám s jedničkou, dvojkou. Uvidíme, ale naše skupinka, měla jasnou výhodu, u našeho zátiší bylo hodně málo lidí, víc bylo u toho druhého a to druhé bylo těžší a vadné. My měli také starožitné :D A měli jsme si zkusit drapérii a no, moc jsem ji nestihla tak jsem zkusila aspoň záhyby, ale když já bych to stihla, ale to bych nesměla s kamrádkou sedět mezi samíma chlapama a smát se, nkteré slova byly vážně perly :D A já blbec si je zase nepamatuju :'D nevadí, snad příště, ale vážně dobře se kreslí když si člověk može dát nohy na židli kde sedí kamarádka, hezky si je přikrčit a částečně oně a částečně o lavici si opřít desky a výkresem a kreslit, vážně se mi tak odbře kreslilo ^^ A taky poslední dobou sedím tak, že buď si dám obě dvě nohy na židli kámošky či jednu nohu na svojí židli a druhou spuštěnou  nebo alá L a pokud si učitelé nevšimnou tak je to super :D Nom jsem se jaksi rozepsala, ale už to utnu, protože půjdu pracovat na tom designu.
Misa

Fiuuu

12. ledna 2011 v 21:51 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Nesnáším poletky!
Člověk se furt šprtá a bez tak to pokazí i když třeba s pololetního diktátu mám celkem dobrý pocit ^^ horší bude mluvnická část a pak matika. No to tě poteš a to zítra píšem z literatury a možná i s chemie, ale zase bude vývarka, ale taky tělocvik. Skara čtvrtek je hnusnej den a k tomu dojedu domů až něco kolem půl paté -.-"

SID-Ranbu no Melody

Echm konec stěžování, aspoň nějaké to pozitiva dneska. Takže kupodivu jede net normálně, i když ze zčátku byl pomalejší než šnek, ale rozjel se. Test z dějepisu by mohl být za jednu a Bůh žehnej březovým šampónům-po nic nemám objem jak ovca po koupeli v Shaumě push-up. A navíc se mi krásně zvlnily ^^ A taky možná půjdu se nechat přebarvit, i když jsem se zapřísáhala, že už nikdy, ale tomu nejde odolat, já totiž nechci tu msěsisi všeho možnýho co mám teď, ale oříšek ^^ To by mi mohlo projít, tak když už jsem měla červenou palici, tak proč ne hnědou? Už jen přemluvit mamku.
Hmmm...dál. Jo o víkendu budu zase zřejmě pryč, budu u kámošky. Uděláme si dámskou jízdu a budem sledovat anime, zřejmě Kuroshitsuji ^^ zkrátka to bude kvalitně strávený víkend. Ovšem dosti záleží na známkách, ale to snad půjde, jelikož se poslední dobou celkem i učím i když to trochu flákám. Třeba na pondělí  když jsem byla zkoušená z dějepisu, tak jsem se vůbec neučela, jen jsem si to přečetla a mám za dva. To jde ne? Jen mě víc štve to, že budu mít trojec s těláku a s matiky a moná i z češtiny, záleří na písemkách, ale ten tělák. Já prostě nejsem sportoví typ a navíc jak chcete skákat přes švihadlo když máte solidně natáhnuté svaly?
ALe můžu se uklid'novat tím obrázkami DRRR, The GazettE a chci si do mobájl nastrkat i Kuro a možná i Mono.
Jinak, asi jsemse zbláznila-na DA jsem se přihlásila do tolika skupin, ale no co už, když mě některé ty obrázky inspirují. Ehm no nic. Taky jsem začala s takovým malým pokusem, sice je už rozdělaný snad už týden, ale já ho ne a ne dodělta. Jde o design, kde se snaím dělat stíny-v GIMPu, takže se tak trochu učím dělat s GIMPem. A moje zkušenosti s ním-mizerné. A možná za to trochu i může, že jsem na doporučení kamarádka šla na jednu strátku kde je i HP slash ^^ takže tím se zaměstnávám. A já to utnu, protože mi stále sem tam vypadne net, takže asi tak.
Misa

Ospalec se hlásí

10. ledna 2011 v 20:32 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Sate mina!
Iceman-Shinig Collection (Gravitation OVA)

Taky znáte ten pocit když se v noci vzbutíte a pak se to s vámi táhne celou noc? A k tomu když si nejste jistí jestli jste spali či jste jen měli zavřené oči a něco se vám zdálo? Šílené, já vím, ale tohle byla moje dnešní noc. Kolem půl čtvrté jsem se vzbudila a snažila se znovu usnout. No usnula jsem, něco se mi zdálo a zase jsem se probudila a vždy to byl takový deseti minutový spánek. No pak se mi podařilo zabrat, ale fuj už nikdy, se mi něco zdálo, ale já jsem při tom všechno vnímala, slyšela jsem jak někdo s rodíčů vstává s postele, jak nám bzučí elektika (ano bzučí nám elektrika, teda ne elektika, ale takový ta skříňka, momentálně nevím jak se tomu nadává) jak jezdí pár aut. Prostě všechno.
Hnus skrátka a táhne se to semnou celý školní den, jsem si dkonce šla odpoledne i lhnout a pomohlo to? Prdlajz.
Umh no, dneska jsem byla zkoušená z dějepisu a mám za dva. Na to, že jsem se do sešitu podívala až o přestávce před dějepisem, tak dobré. A ve vaření jsem vařili polívku. Každá skupinka jakou chtěla, ale ze sáčku být nemohla >:D bych si donesla tu čínskou a hůlky k tomu! No nakonec jsem dělali klasickou česnekačku. Bylo to v pohodě, doku nám učitelka neřekla, že to musíme mít ěčím zahuštěný, ale vždyť to být nemusí. A protože v bfetu neměli vajíčko, koupili jsme mouku a máslo a udělali zásmažku a bylo. Ale jo povedla, bya  dobrá, jen se nedala jíst jak byla horká! Ale přežilo, ale měla jsem na mále kvůli busu, ale jo stihlo a ještě jsem si pokecala z kámoškami. Doma jsem byla chvilku sama, to byl klid, a hlavn na hlas puštěná hudba, především s Repomena, jsem si oblíbila jednu písničku :D.
Btw, jak se vám zdá téma týdne? No jako já nevím, ale spíš se mi zdá, že by bylo lepší paranormální zjevy. Na to by se psalo líp, ale jakožto já ráda duchařinu, tak proč ne, ale těch depokoidních témat bylo dost tak jsem na příští TT hlasovala pro český jazyk. Snad vyhraje, na to bych možná aj něco napsala ^^
Misa