Prosinec 2010

Cosi jako wall

30. prosince 2010 v 22:02 | Misa~Ai Ookami |  grafika
Alice Nine-Rainbows


Tedy, měl to být wall, ale kvůli velikosti....Jo jen kvůli velikosti ho nemůžu na té ploše mít a upravovat se mi to už nechce.  Takže nic no, kdybych to věděla tak udělám nějakou shonen-ai, ale počítala jsem, že si to dám k sobě na plochu a kdybych si tam dala obrázek se Shizuem a Izayou, tak nevím co by mi na to rodiče asi řekli. No nevadí, kdo má rozměry obrazovky 1024 na 768 tak si to může nastavit a ovšem, nemí mu adi růžová nebo modrá či snad bílá. Když mě se k tomu jiná nehodila. No, takže koenc keců a jdeme zdrojovat. Obrázky nalezeny tady, tady, tady a tady. Ten pslední už nevím kde jsem nalezla, někde, ale bude a už se mi to nechce dohledávat. No pojďme se podívat na ten děs.
A jen pro zajímavost, na wallu jsou použity obrázky Shizuova a Izayova druhého lepšího já. Tedy Tsugaru (Shizuovo já-ten v tom bílo modrém kimonu) a Psyche (Izayovo já-ten růžovobílý) , vážně by mě zajímalo odkud se tihle dva vzali :D No ajá se jdu podívat po nějaké tapetě, protože už nemám síly cokoliv si tvořit. 
Tsugaru x Psyche

Misa

Night Ikebukuro

30. prosince 2010 v 0:25 | Misa~Ai Ookami
Hai, spáchala jsem to. Design na DRRR. Ale neodolala jsem a udělala ho na pár Shizaya (Shizo x Izaya) Takže takové shonen-ai. Hehe, ale měla jsem ho prach sprostě zařadit do téma týdne, ale kašlu na to. Jdu spát. Jo obrázky nalezeny tadytadytadytady.

náhled
A nemohou mě upozornit předem?

29. prosince 2010 v 21:28 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Durarara OP 2 (Complicitation)

Haaaaai dokoukala jsem Durararu a dopadlo to dobře. Už se těším na druhou řadu.  Ale hlavně, že Shizu-chan nesnáší násilí a Simon je pacifista. Chudák Izaya :DD Ale já se mu prostě musím smát :D

hudebně laděné oddělovače

25. prosince 2010 v 23:29 | Misa~Ai Ookami |  grafika
Taaak první věc ze seznamu hotova. I když není dokonalé, ale to mi fuk. Jediné co mi tam vadí jsou ty bílé políčke. To víte Photofiltre.
Ale dali mi celkem zabrat, ale když jsem u toho koukala na Detektiva Conana, tak mi to uběhlo celkem rychle. Užívejte v klidu a míru, ale nevydávejte za svoje. I když pochybuju, že by byl někdo takový kdo by to udělal :D
oddělovače
zbytek pod perexem

Na Vánoce tvrdil Slávek bez ponožek nelze být

25. prosince 2010 v 11:34 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Hight and Mighty Color-Pride
Ano i já se vám musím pochlubit co jsem dostala. No pod stromečkem nečekalo, prootže jsem si celkem dost dárků vybrala už předem, ale když to tak sečtu tak je toho celkem dost. A prootže jsem byla hodně čekalo mě i pár párů ponožek! :D respektive podkolenek, protože ty cojsem měla se jaksi roztrhli. A tak vlastním černobílé pruhované a černé. Bez ponožek to prostě už nejde :D.
Dál jsem dostala i novou madraci do postele, zdravotní a paměťové pěny :3 Oblečení, kterým jsem se chlubila nedávno, novou webkameru! Je krásně červená a elegantní, ale doufám, že na ní bude mirák jak na té minulé, ale horší tu bez tak bude nainstalovat, protže já opravdu netuším jestli to instalační CD mám pichnout do disketového otvoru či někam jinam, ale na to se dojde. A už jsem si ji i pojmenovala, Lucy, ehe už jenom ty vektory a má i své kawaii já, můj mobil, ktrému říkám Nyuu. A co, že to není něco nového, ale já ho mám ráda a do kud to píše, volá, má to kredit (momentálně ne :'D) a můžu tam mít obrázky-jsem v pohodě.
A pak mám i fungl nový sluchátka, yahooo konečně můžu poslouchat MP3, ovšem jakou. Moje v čera dosloužila ^^;;. No nevadí, ale mám je zabodnuté v bedničkách od komplu a není lepší pocit je mít hezky hlasito a pouštět si Nightwish/Evanescence/vybervhodnoukapelu. A navíc mám slíbené, že si můžu nechta nastřelit další dvě naušnice :3, ale baztak příští Vánoce přemluvím naše na piers, ale ještě přesně nevím kam, buť to do rtu, jazyka nebo obočí ^^.
No nic já jdu pařit hry, poslední dobou mě jksi chytly, zvláš´t oblíkačky, hehe a taky kde si můžu navrhnout byt podle mého gusta ^^
Misa

Vánoční přání

24. prosince 2010 v 15:30 | Misa~Ai Ookami |  grafika
A snad jste si nemysleli, že se na vás vykašlu a nedám vám ani přání.
Jingle Bell Rock

Tak vše je koneně hotov, tedy co se vázdoby týče, zbytek už byl včera. SMSková přáníčka odeslána a už jen se koukat na pohádky. No nebudu to okecávat, jen jsem cosi splácala v Photofiltru aby se neřeklo.

přání

Design-Because...music is my life

23. prosince 2010 v 21:48 | Misa~Ai Ookami |  designy
Ano spáchala jsem to a udělala nevánoční design. . Hezky s hudbou, protože bez ní nežiju. A v krásných hřejivých barvách, protže jen se podívám ven, hned je mi zima. Ale dneska bylo venku celkem teplo, a všechno tálo, takže jestli do zítřka nezačne sněžit tak se naštvu, protže já chci BÍLÉ Vánoce. A ne zimu a náledí. To mělo být, když se jezdlo do školy, aby nedojel bus a ne teď. No konec hubování a jdem na náhled. Jo, ještě chci dodat, že na příště mám nápad na provedné trojsloupcového designu, už vím i jak n to :)
náhled

Happy Merry Christmas

23. prosince 2010 v 21:42 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
We Wish You a Merry Christmas

A je to tady, zítra je štědrý den.
Dárky zabalené, cukroví upečené (mňam kokosové kuličky) dárky pro kámšoky či babičce a strýcovi na Žlutavech rozdané. Jídlo zajištěno.
Zítra nic moc nečekejte, no vlastn snad nic nečekejte, budu zdobit halůzky. Letos se do lesa nešlo tak žádný stromeček nebude, ale nevadí, tak budou halůzky. Ale i ty se budou zdobit, takže budu pomáhat, taky si rochu pouklidit pokoj, pomoct s chystáním a čučet na pohádky a celkově nasávat atmosféru.
Kašlu na to celý den prosedět u počítače a trávit Vánoce na netu, maximálně si tak zajdu dokoukat Nezvratný Osud 2 a pouštět vánoční písničky všeho druhu, od českých klasik, přes anglické až po japonské rolničky.
Tákže, tímto článkem bych Vám ráda popřála hnusné a škaredé Vánoce. Ať Vám shoří stromeček a spolknete kost s kapra. A zapomeňte, že se budete mít líp než já!
Hehe kousek škodolibosti nikdy neuškodí. Fajn a teď vážně. Veselé Vánoce, hezky si je užijte. Ať dostanete co chcete. Nespolkněte kost, nepodpalte byt a hlavně nezapomeňte na to, že Santa Claus číhá všude. On je zlo!
podporuji ježíška
A když neuvidíte zlaté prasátko, nezoufejte. To jen Chuck Norris měl hlad :D
Takže končim.
Misa
PS: Kdo bude 24.12 a 31.12 na FB je lůzr! :P

Svobodaaa!

22. prosince 2010 v 18:26 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Code Red-Kanikuly

Ano, hurá, konečně. Dočkala jsem se! Prázdniny jsou tu!
Ňuch takový školní den jako byl dneska, by měl být furt ^^
Ráno jsem v klidu dojela do školy, zašla za Nikčou a předala jí dárek, pokecali jsme já si vyžebrala Tik Tak, na konec jsem jich měla pět :D. A pak hezky do třídy. Kecalo se, donesli dárky co budou v tombole a potkali jsme našeho řídního děcka. Jolanka byla zlatá a měla překrásný oči. No já pak šla najít paní uklízečku Jarušku a také jí dala dárek. Tohle je prstě best uklízečka a její dcera Terka je taky bodrá, dobře se sní kecá o Potterovi :D
No já pak šla zpšt do třídy, kde lidi poslouchali roozhlaz aby jsme zjistili, to co již víme, že jsme ve výzdobě třídy skončili druzí! A pak byla tombola. Já si vyslosovala zvýrazňovač e a čtyřbarevky, vška víte, takové ty propisky co májí v sobě 4 barvy xD. A pak jsem si s Kikou daly navzájem dárky. Já jí voňavku PlayBoye a ona mě vypálené CD The GazettE (právě mi hraje ^^) a taktéž voňavku :D. A protože jsem dávala dárek i našemu třídními, tak on dal těm co mu dali dárek, byli nástěnkáři či předsedové taktéž něco, jsme si mohli vybrat, já si vybrala čokoládu milku :3 (už jí chybí půlka :D) a já si pak zašla za paní uklízečkou, ona mi dala lízátko a popřály jsme si veselé Vánoce a pak byla přehazka. Musím říct, že jsem si řádně vyřvala hlasivky, jak jsem fandila, ale i tak jsem skončili 4. No nevadí, ale beztak jsem byli nejlepší, prootže když jsme hráli proti 9.B drželi jsem se nejdýl, bylo to vážně těsné, jen pitomé dva body, kdby to dali tak jsme druzí, ale i tak. Pro ná jsou vítězové :) A já během přehazky absolvovala hovor s mím Rojžíškem a nálada vyletěla vzhůru. Hehe.
A dojela jsem domů, cosi udělala a zalehla :D se mi chce spáát. No nevadí, ale zítra stávám opět brzo, protože jedem k babičce, ale musíme jít pšky, a ještě v tom sněhu. Pitomé autobusy! Ale já to asi vyřším tak, že pojedu v sedum a zajdu si do knihovny. Jsem chytrá co? :D Ale první musím zjistit od kdy je otevřená. Snad brzo, jestli ne, neba už maj dovolenou tak jsem vy víte kde. No nic. Ave yaoi.
Misa
PS: Proč jsem my holky takové svině/mrchy? :D

Těšíme se na zítřek

21. prosince 2010 v 20:49 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Nittle Graspers-Shinig Collection

Haaaai, zítra konečně poslední den v tomto kalendářním roce. A neučíme se, ale to je asi ak na základce samozřejmé :D.
První dvě hodiny budou třídnícké, aneb rozdávání dárků a já si dotáhnu sešit na kreslení s svě pouzdro s tužkama (mám jich víc než Sebas-chan poskoků :D) a budu něco kreslit, a navíc se poslední dobou zaměřuji spíš na realistiku než na mangu tak bych měla hodně věcí co nakreslit a navíc mě baví pohybovky ^^ Hehe, ale někdy je to trochu těžší, když se vám kreslící oběkt pohne, pak člověk musí domýšlet, ale nevadí.
A pak v devět půjdem na přehazku. Naše drustvo se jmenuj tygři, asi udělám transparent :D
Jinak dokoupila jsem dárky a už jsou i zabalené a už mám na klid nárok zas až do vánoc. A taky jsem si koupila bravo, potěšilo mě plakáty Jaksona (no a mám ho ráda :P, musí uznat všichni, že písničky má dobré) a A. Lmaberta a nálepky tam byly, udělaly mi radost, je tam jedna s motivem britské vlajky a s hudební tématikou! A taky dvou stranou o Harrym Potterovi, aneb proč je HP lepší než Stmívání! Pryč s vílama, chceme Voldyho (A jeho waka waka..this time for azkaban) gackte, já už si musím dělat srandu z každého, čekám až si budu dělat srandu i s..s..Sebastiana! :D ne já už fakt nevím z koho :D A dneska v informatice jsem měli fakt skvělou hodinu, jedna holka se domluvial z účou, jestli by mohla mít hodinu a no, měla, a "učila" nás v picasu, si tam cosi dělala a ni nám neříkala, hmm..dobré :D a bez tak je to program na hovno, jedné na co by mi byl dobrý by byly retuše :D, ale kašlu na to.
Skomírající veverka s vámi.
Misa