Listopad 2010

Sebastian's hand

28. listopadu 2010 v 19:05 | Misa~Ai Ookami |  fotky
První třetina s návalu fotek co jsem si na vás připravila :)
Nikdy bych nevěřila co jde udělat s černou fixkou a depkoidní náladou.
sebastian hand
PS: Už mi ten design zase nevyhovuje je moc chladný, asi to bude tím, že mě už přešla depkoidní nálada :)

Design-Winter

27. listopadu 2010 v 23:18 | Misa~Ai Ookami |  designy
Své výhrušky jsem splnila a spatlala jsem tohle. Sice jednoduché, ale mě to fuk, mě se to líbí. Původně to mělo být černý s rudým a tam velice sympatické obrázky, které můžete najít tady, tady, tu nebo taky tady. Krásné, že? :3
Sid-Monochrome no kiss (Kuroshitsuji OP) Nebyla tu už? :D
Nakonec jsem opustila do té krvavější varianty a udělala tento, jen kvůli tomu, že ze mě trochu depka slezla, ale zase si na mě zasedla rýma a tak jsem nemohla ven an nemůžu zítra do Starého Města. Ale já vůbec nejsem nemocná! Chuck Norris vám to potvrdí! No dobře ten koš plný kapesníků je sice zavádějící, ale to je detail!. Apoň můžu jet příští týden do Žlutav na Mikuláše a rovnou se stavím i za babičkou. Tedy uvidí se podle známek, ale já jsem připravená se šprtat, takže....No odbhla jsem o tématu. Tato varinata je tu proto, že když jsem se vzbudila (tedy vzbudila mě odporné vyzvánění našeho zvonky, když se mamka chtěla dostat domů, aneb když je někdo sám doma. Ale ta melodie zvonku mi silně připomíná melodii Happy B-day.) a já odhrnula žaluzie pokryté střechy a zahrádky sněhem. Ale krásně bílím sněhem, tu rozhnědlou břečku co mi připomíná zvratky nesnáším, ale je po ní zase takový krásný led, takový, že kvůli němu odmítají k nám jezdit autobusy a mi pak nemusíme doškoly :3 Ale beztak se už těším až vytáhnu lední brusle a půjd házet držky na led :D. No konec okecávání, jdem na ten náhled :D a pak hezky do postele a kouknout se na něco v telce. Jinak na zítra mám v plánu přidat jsem pár fotek. Jednu přímo eru, dlaší tři celkem taky a ty zbylé, jsou v tak hrozné kvalitě, že je žeru taky :D
náhled-malý

Čím to je....

26. listopadu 2010 v 22:00 | Misa~Ai Ookami |  projevy
, že jsem na všechny tak hnusná?
, že se s kroro s každým ihned pohádám?
, ž na mě leze špatná nálada, i když se mi vše daří?
, že jsem se tak změnila?
Evanescence-My last Breath
A štve mě to. Opravdu nesnáším, když jsem na všechny hnusná i když nemám pro, ikdyž proto nemám důvod. Možná to bude tím, že po mě každou chvilku chce a já vůbec nestíhám. Kdy jsem si v poslední době sedla k počítači abych se prostě uvolnila a zahrála si třeba nějakou hru? Kdy jsem na posledy udělala něco pro sebe? Kdy jsem naposledy šla ven z vlastní vůle? Aha, zhruba před začátkem letních prázdnin? Ano dokonce i celé prázdniny jsem strávila doma. Až na pár vyjímek. Už jsem totiž měla dost toho jak mě všichni tahají ven. Že po mě nkdo pořád něco chce. A teď se to opakuje. A já se tomu snažím zabránit, tím, že se odthávám od minulosti. Anime-wolrd.blog.cz jsem definitivně ukončila. Přestávám kreslit mangu a snažím se o realitu. No moc mi to nejde. Snažím se nebavit pořád se stejnýma lidma abych neupadla do stereotypu. (Aneb každé ráno v autobuse "Ahoj." "Čus." "Píšem z něčeho?" "Ne." "Fajn.") Ale jde to vidět, když jdu po chodbě školy, tak se pořád z někým zdravím. Jsem drzejší (muchcehceche, ať mi školník políbí zadnici >:D), porušuji pravidla a už se mi i podařilo několikrát dojídt do hodiny pozdě, a vždy jsem se na něco vymluvila. Navíc už nědokážu pomálu komunikovat pořádni se svými njlepšími kamarádkami, spíš se snimi jenom hádám. A začínám se uzavírat do sebe. Dnes v zeměpise jsem dokonce prohlásila, že nesnáším Bleach a Naruto mi leze na nervy. Ale to by asi každému, když vám furt někdo u ucha cvrliká o tom jak Ichigo/Sasuke/ úžasný či jak je Sakur(v)a silná. A k tomu hráli jakési písničky s Bleache. Tyto anime se mi absolutně zhnusily. A taky na místo DeiDeiových pracek mám na dlani znak kontraktu mezi Cielem a Sebastianem (Kuroshitsuji) jen na jiné ruce jak Sebby. Taky jsem si všimla, že už nejsem ten otaku co jsem dřív bývala. Tehdy jsem sledovala naime jak na běžícím pás a teď se na anime kouknu jenom jednou za čas a předem si přečtu nějakou tu recenzy jestli má vůbec cenu se na to koukat. Jak b řekla Psiren, jsem otaku veterán. A když mě omluvíte, jdu zkusit vyfotit jednu fotku a udělat jinej, temnější dess, prootže rohle už nemůžu vystát.

Shrnutí několika posledních dnů

24. listopadu 2010 v 20:33 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Zdravím mí malí čtenáři. Dlouho jsem se neozvala co? N nic jdu shrnou posledních pár dní. Začneme od pátku.
Gackt-Rademption
19.listopadu-pátek
Katka slaví narozeniny-patnáctiny a já jsem pozvaná. Oxiduji tam ještě s jednou kamarádkou Nikou u ní už od školy. Došlo nás tam poměrně dost, něco kolem 10, počkat, spočítám to s semnou a Katčinou Barčou sestrou 10. Oslva skvělá, Terka dotáhla vodárku (vodní dýmka), ale pššš... a o tombílém a růžovém vínu tak ne ;P. Nebudu ze sebe dělat svatouška. Vyhlásili jsem soutěž související s vodárkou a já vyhrála. Vítěz vybíral pořadí a psíničky na karaoke. Zaspívali jsme si "titanic" a Hallelujah. A pak hráli flašku, ale bez pus a perverzních otázek. Ale craz úkoly byli v pohodě (já měla za úkol oběhnout Katčin dům) pak museli kluci dom a pochvíli odešla i Terka s Aničkou. A nakonec oděšla i druhá Anička. A zůstala jsem tam já, Zuzka, Nikč a a Elča. Aneb ti co tam spali. Ještě jsme si skoušeli Barčiny kozety, ale ty společenské a byli opravdu úasné *_* až budu mít fotky tak dám. (Btw, vydupala jsem si jeden společenský korzet na Vánoce ^^)
20.listopadu-sobota
Holky už jely a já čekala na bus, mezitím jsem ještě skoukly Saw 3, Sirotčinec (a večer Underworld 3) a příběh žraloka. Pak mě holky přemluvily abych jela až potom koukly jsme se na Dům voskových figurín. A Nezvratný osud 3, během toho jsem byla přemluvena na spaní až do neděla. Tak fajn no. Během toho co se Barča koupala jsem si Katkou povídali, povečeřeli, koukly na 1. díl Kuroshitsuji a s Katky se stala yaoistka :D. Pak jsem se byla okoupat i já a nakonec Katka.
Místo toho aby jsme se koukli na buď na Babu na zabití nebo na Sweeney Todda jsme se koukly na Sněženky a machři po 25 letech. A já pak usnula s brýlemi na hlavě :D. Nevadí, já ještě přemýšlela nad svojí postavou s DND či jak se to píše :D a dělala si srandu s chudáka Adena, aneb co se stalo v DND v pátek je dokonalost :D.
21.listopadu-neděle
Já se dostávám domů a chystám se jít k babičce. Ale ne aby mi autobus zastavil na hoře, on musí jet až dolů. Tak já šlapala od radnice až k babičce. Ještě jsem si zašla domů a pak k babiččinm sousedům. Njn v sobotu byla zabíjačka a já po tom co jsem viděla Saw 3, jsem byla ráda, že jsem byla už po obědě :D
22.listopadu-pondělí
K tomu nemám co říct, snad jen, že v útarý jsou třídní s chůzky.
23.listopadu-úterý
Třídní schůzky jsou tu a já vyvázla v pohodě. Jsme v klidu a dokonce mi byli pchváleny známky *shock* (mám dvě 3 a jedno 2-3), ale je to tím, že jsem skoro měsíc chyběla. A zase mi to řekl učitel :D. Ale stala se mi hrozná věc. Někdo mi čotk boty, ve kterých jsem došla do školy. Moje milované kecky T_T. Nenašla jsem je a půjčila si boty od kámošky co měla do těláku. Ani dneska jsem je nenašla a dala si inzerát do školního rozhlasu, ale to Kristýnka tam být nemuselo. Mimochod líbí se mi oslovení Kris. A fakt, že s emi líbí hodně!
poznámka
Opět jsem si hrála a tvořila v GIMPu no :D
Takže já mizím vaše Misa, Rosette neboli také Kris.
PS: Budu opět měnit design, ale asi zašmátrám po nějakém tom straším :D

Zoner Callisto-noty a hrad

23. listopadu 2010 v 15:03 | Misa~Ai Ookami |  grafika
Jáj přináším opět další grafiku ze školy :D. Hrad a noty, opět dělané v Callistu.

noty

hrad

Design-Rainbow

18. listopadu 2010 v 22:57 | Misa~Ai Ookami |  designy
Své výhružky jsme splnila a je tu další design. Jen jsem se spletla s tím, že tam dám černou a červenou, ale ty tu byli minule :D Moc se rozepisovat nebudu, protože mám jít spát a navíc dojedu až v sobotu, a nevím v kolik půjdeme s holkama spát :D. Takže asi tak nějak. Trochu jsem i pozměnila "uvítací" text, ale líbí se mi to. Je to takové jednoduche ^^.

náhled-malý
Ps: Ty kondomy jsem tam nedala schválně, za to nemůžu mě mi tam naskočila taková reklama! :D
Misa

Další výkend co nebudu doma

18. listopadu 2010 v 18:51 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Hai zase budu u někoho spát. U kamarádky. Bude mít oslavu ^^. Se taaak těším :D Jinak, kdyby to někoho zajímalo..umřela jsem přemírou štěstí. Z němčiny mi vychází 1-2. Čekala jsem ak 2, ale zlepila jsem se a s češtiny mám za 3, no je to takové lepší trojka, musím dát 10 jedniček aby měla 2. To do pololetí dám. Snad :'D. A psali jsme čtvrletku s matiky. Umřela jsem podruhé. Tantokráte tím, že jsem ji absolutně pokazila. Koho by napadl vzoreček S:2:10? Mě jo, ale výsledek mi vyšel dobře. Je to jakési vadné :D.
Gackt-Vanilla

Učení, učení a ještě jednou učení.

16. listopadu 2010 v 21:10 | Misa Rosette de la Manche |  Milý d(ě)níčku..
An Cafe-Smile Ichiban Ii Onna
No jako naštěstí mi zatím skorovšechno vychází dobře, jen z čj asi 4 -.-, kvůli pitomým diktátům. No, ale mám výhodu, že se nemusím moc učit, věčinu si zapamatuju ve škole. I když spíš je to na dvojku než na jedničku, ala nevadí. Ale pokusím se to na ně dotáhnout. Budu se hlásit, že to vím aby mi přičetl/a pár plusek k obru a hlavně nepokazi čvrletky. Ve čtvrtek píšeme z matiky. Z mocnin, které mi jdou asi ta jako psovy pastva.
Jinak, včera jsem byla za kamarádkou a hráli jsem DNG (či tak nějak se to jmenuje :D) a jmenuju se tam Misa Rosette de la Manche. Ne opravdu jsem se neinspirovala průlivem La Manch :D, ale mě tam prostě nic jiného nesedělo :D. Mimochodem, musím vám doporučit jednu SA (zatím) od Darky. Rozvíjí se zajímavě. Ale to jsem odběhla od tématu. Skrátka jsem dělali blbosti a tak. Prostě dvě otaku no :D. Sice mi ujel autobus a ten kterým jsem jela málem taky, ale to je malý detail. Jinak v pátek a kousek soboty tu nebudu. Již zmíněná kamarádka bude slavit patnáctiny a já u ní budu přespávat a proto se budu muset zítra uit abych nic nepokazila a já tam mohla jít /ale to budu moc jít i tak :D)
Jo, ještě jsem se vám nepochlubila. Koupila jsem si voňavku playboya :3 Let's it Lovely. A ty zbylé dvě (Let's it Spicy a Let's it Sexy) jsem si "vysockovala" k mikuláši. Musím využít dkud je celkem malá cena. Jen za 85. Někomu se to možná bude zdát drahé, ale podle mě je to dobrá cena.
Jo a absolutně jsem se zbláznila do Harryho Pottera a fantazy světa. Oblíbila jsem si hodně elfy a už mám další alterego, ho nakreslím a pak i sem dám a ještě mám jedno-vlkodlačí.
A pak jsem jen slabí človíček Ha mám roztrojenou osobnost :D.
A jo. Ryuki-chan má dneska narozky. Tak vše nej a hodně štěstí, málo nervů ze školou, hodně náštěvníků a inspirace. Málo spamerů a ať tě nezlobí počítač :). Gomenasai, ale jaksi nesíhám a tak nějaké to přání bude až zítra ^^;.
No nic jdu se dívat na Na nože a pak spát, protože jsem docela solidně unavená.
Misa Rosette de la Manche
Study or Snape will get you
Edit 22:28-článek obohacen o ikonku nalezenou tady

Maratón

14. listopadu 2010 v 20:45 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Tákže v sobotu jsem byla s Kikou na maratönu HP, aneb důvod mojí nepřítomnosti :D
Tak začneme hezky po lopatě :D
SID-Monochrome no Kiss (Kuroshitsuji OP)
V pátek jsem se k Kikece "nastěhovala" aneb viva la vida spaním u kamarádek. Dělali jsem podstatě jen samé blbosti no :D Ale předevím jsem vysloveně skučeli na cosplayami na této stránce. Dělali blbosti s Čiperkou (její pes) a poslouchali soundtracky s Bleache a FullMetal Alchemist.
No, ale co opravdu stálo za to byla večerní procházka s Čiperkou. Jsem si zkoušeli jednu s cénku s Bleach. Tedy ten díl Ichigo vs. Grimmjowem. "Ichigo Nell se o tebe tak bála!" Aneb já jako Nell a pak i Orichime a Kikina jako Ichigo a pak jsem se vymněnili, chudák pes, jsem si ještě zkoušeli psycho smíchy :D
No v sobotu jsme se vzbudili v šest. Než jsme se vyhrabali, nalíčili, oblékli, hygiena, etc.. Bylo cca. půl deváté. Čas vyjet. A jelo se. Jáj měli jsem jeden s nejlepších výhledů Byli jsme v řadě 14 s 15 :D Jen kdyby si vedle Kikiny nesedl jakejsi pablb, který furt o toho filmu mlel (takový ten ti, co všechno vykecá ještě předtím, než film začne) Ale co přežili jsme. První a druhý díl jsme se spíš smáli :D "No to čumím!" Ron Weasli Hp1, part Harry a Ron ve vlaku. Trojka už byla lepší, beztak nejelšpí scéna podle mě byla když Hermiona dala pestí Dracovi. A 4 se mi líbil asi nejvíc. Musím uznat, že role Cedrica Pattionovi sedla a bylo mi Cedrica hrozně líto. Ale tentokrát pablb zaperlil, veflmu bylo "Vezmi si své vejce." Cedric k Harrymu. Myslím, že všem došlo na co pak pablb narážel. A 5. U té už jsme byli solidně unavené, ale ještě jsme vydželi. Pětka, byla taky supr, moje třetí nej :D. Ale beztak nejlpší hlášky byla určitě v pátém díle, kdy přemlouvali mladé čaroděje aby se přidali do tzv. "Albusovi Armády" "Zabil baziliška. Ve třeťáku bojoval se stovkou mozkomorů a v loni si to rozdal Voldemortem" Hermiona při přemlouvání. Neznám přesné znění této věty, ale nevadí. Důležitá je ta poslední část. Opět myslím, že to všem došlo :D. No jako já radši pár DracoHarry :D. 6, se musím přiznat jsem nikdy nevdiěla celou ^^;;. Vždycky jsem v polovině usnula a viděla pak jenom konec. A jak na potvoru, jsem byli čím dál ti víc unavenější, že já jsem nakonec byla tuhá, ale jenom chvilku :D. Buhuhu Snape zabil Brumbála. Mě ho bylo tak líto T_T.
Ale naštvalo mě, že premiéra 7 dílu 1 části je ve středu o půl noci! Na ja ze školi se ulít nemůžu. Budu si muset počkat až to buď budou dávat u nás v Napajedlích a nebo se na to kouknout na netu. Ale to už nebude 3D, no nevadí. Taky nám několikrá za den pouštěli trailer k HP7 a chci to vidět jednině s titulkami! A i bez nic by tomu asi člověk rozumně, já tou v traileru teda jo. "Boy, who lived.....Come to die." "Why do you live?"
Harry Potter an the Deathly Hallows trailer
Jinak během tohole jsem si ještě vzpoměla (během Ronova vyděšeného obličeje) na jednu hlášku s HP 1. "Ještě, že jsem nezpnikařil." A pablb u toho podotknul "By mě zajímola, jestli teď nepanikařil, jak by to vypadalo kdyby panikařil."
A taky byla soutěž o nejlepší kostým :D. 1. místo měl Pošuk Moody, ten byl přesnej, ale fakt :D. 2. Hermiona Grangerová a ve třetím se rozhodovalo mezi Belatrix Latrengovou (oprvadu nevím jak se píše správně její jméno ^^;;), Luciusem Malfoyem, Weaslim nejstarším a ještě kýmsi :D. Vyhrál Lucius :D.
Ale řeknu vám sedět cca. od třičtvrtě na devět ránno do čtvr na tři ránno v kině je o hubu. Nikdy bych nevěřila, že budu chtít raši stát, než sedět :D. Jsme se s Kikinou rozpohybovali cestou na záchod či na popcorn či něco na jídlo. Měli dobrou nabídku. Např. Dobbyho toust či řízek s Draca :D. Ale co jsme si po druhé koupili popcorn se nám stala nemílá věc. Byl jakýsi vadný, chvíli jsem přemýšlela co mi to připomíná a pak mi to došlo-čočku!
Jen tak pro zajímavost. Spát jsme šly asi něco kolem třetí. A vzbudily se v devět. No ještě jsem byli chvilku spolu, ale pak jsem byla odvezena domů. To jsme se hezky vyspala, umyla hlavu a teď píšu tenhle článek.
Prostě super výkend, jen t mělo jednu vadu. Dostala jsem ty naše milované jahody a jako obvikle bolest břicha nesnesitelná, ještě, ž jsem měla sebou njaký ten prášek. Jinak příští týdne bde něco podnobného. Kamarádka bude mít oslavu tak budu u ní s pátka na sobotu spát :D. No nic, jdu se asi kouknout na ČS NEmá talen.
Misa

Mám, nemám...

10. listopadu 2010 v 22:00 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
zmatná
Chjooo já fatk nevím co mám udělat.
Ono jde o to, že jsem v úterý byla na ZUŠce a domlouvala jsem se s panem Slámou (opradu neznám jeho titul tak ho radši ani psát nebudu) ohledně talentovek. Aby jste to pochopili, tak mě tam poslal jeden ušitel. Že prej mám talent a jestli se chci dostat na umělku (což já chci) tak bych měla s k tomu Slámovy přihlásit na nějaké kurzy, kde by mě na ty talentovky připravil a že je prej lepší když si tam zajdu už teď apk bych tam něaký ten rok chodila. No tak jsem si tam zašla a no nedopadlo to zrovna podle mích představ. Měla jsem tam zajít už dřív (ai tak nějak před dvěmi lety). A byla mi položena otázka, jeslli bych se dokázala za rok naučit hrát na housle nebo klavír abych se tím živila. Jasně, že ne. Nakonec jsme se domlvili ať mu dojdu ukázat nějaké své kresby a já nevím jestli tam mám jít nebo ne. Na jednu stranu znám lidi co se dostali na umělku bez jakách koliv připrav (ZUŠka), ale já prostě nevím. Váhám jestli se na to mám vybodnout a nebo zkusit to a pak by se uvidělo. Jenže já si nejsu tak nějak jistá jak by se zatvářil na mangu, protoe té mám nejvíc, al zase na druhou stranu se mi povedla ta ruka co jsem kdysi krelsila. Tak nevím. Co myslíte vy?
Pardon, že to takhle píšu, ale já jsem se prostě potřebovala někam vypsat a navíc potřebuji i tak trochu radu.
vaše zmatená Misa

Ps: Postavička vytvořena na BP na FB