Říjen 2010

V obležení prcků!

31. října 2010 v 20:30 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Baf!
Lekli jste se? Jo? To je dobře! xD (A i kdyby ne tak to aspoň předstírejte, uděláte tím Mise hroznou radost.-vzkazuje jedno z jejích já)
Domů jsem se sice vrátila už před jednou, ale já se sem dostala ža teď. Musím říct, že letošní výstavu jsem se užila fakt hodně.
Gravitation-Shinig Collection
V pátek jsem pomáhala, teda až po tom co jsem došla, byla jsem totiž ještě u babičky a blbla s Rezkem (psem). A protože jsem se začala nudit a byla jsem protovná tak jsem si vyšly na procházky, rozvítit scíčku na hrob. Vzaly jsme Rezka na vodítko a šly jsme. Babička mi povídala, že se cestou stavíme do cukrárny (Viděli jste někdy cukrárnu na vesnici? :D Já teda jenom na Žlutavech :D), ale byla zavřená. No nevadí, tak jsme šly teda na ten hřbitov. Já uvázala psa k márnici, tedy k lavečce co je u márnice. A pomohla jsem babičce vynést staré růže a zapálit svíčku. Za každého člověka v hrobě jednu, celkem jich je tam 5, tedy myslím :D. No já se pak od babičky oddělila a šla si to za rodičema na Sokolovnu. Procházka byla pěkná, jen kdyby neměla zase ty scoje "chytré" řeči to je to co na ní opravdu nesnáším. Jako promiňte, ale nemůžete žáka 8. třídy srovnávat s vysokoškolákem. Ale co po ní můžu chtít, bude mít 75 let a měla 1 mozkovou příhodu a k tomu ještě několik dalších věcí, takže se to na ní podepsalo. Ale já ji mám i tak hozně moc ráda ^^.
Nom došla jsem k Sokolovně (Proč musí být Žlutavy tak rozrostlé?) a začala pomáhat. První jsem jen dávala na stůl obrusy, ale pak jsem pomáhala aranžovat jedné paní její výzdobu, pak jsem naaranžovala sama zeleninu manželky pana učitele co učí u nás na škole xD. A psala popisky se jméneme a odrůdama (jablek-především xD) Pak jsem se zabarikádovala u baru a nalívala limonádu, dělala kvu a čaj xD. A hledala místo na sezení, protože jsem přece jen člověk a i na mě toho bylo za celý den dost. Nakonec jsem se vydala domů sama, protože výka mi těžkla a bolela mě hlava. Prošla jsem se přes celou vesnici až jsem dorazila do ulice, která se jmenuje...Kozinec! xD Ano opravdu se to tak jmenuje a ne, kozy se tam nechovají xD. A právě v té ulici bydlí babička xD. Došla jsem, zbalbla s Rezkem a nachystala si postel (prosím lehátko, protože já odmítám spát na posely-teda u babičky nejen, že je tam v té místnosti kde spáváme jenom jedna, ale navíc je hrozně tvrdá (bez madračky, ono tam po nás prostě nic nezbylo (pro ty co mě neznaj, dřív jsme tam bydlili-odstěhovali jsme se)) a už už jsem usínala když došli i naši a bylo to xD usnula jsem až o další dvě hodiny později xD.
V sobotu budíček v podobě štěkajícího sousedovic psa Jeffa xD a později i mamčin mobil s tím, že jí došla SMS. Rodiče opět šly dřív a já si vklidu dělala svoje a čekala až mamka dojde pro cukorvý a chlebíčky co se napékly (ono se totž na t výstavě prodává i občerstvení xD)- Došla a já ji pomohla. No já jsem se zezačátku nudila no a pak jsem pomáhala mamce a jednomu pánovi v šatně. A pak jsem blba s jednýma holkama. Jak už má člověk boty na podpatku tak je to ten dospělejší. (Taky mě dorazilo, že jedno mrně mě oslovoalo teto xD, no jako moc xD) skrátka byla jsem vo bležení prcků, nějak jsem je lákala a ani nevím jak xD.
Pak byla i tradiční tombola. S šedesátí losů (Proč jich kupujeme tolik? O_O Aha asi proto, že 20 je našich, 20 strýcovích a 20 babiččiných. No ikdyž babička vždycky dá těch 20 losů nám. No s tolika losů se uplatinili jenom tři. A získali jsem: propisku, klíčenku a zapalovač metalšrot. Čteverečkované bloky papírů (tři) , kovový přívěšek s takovým tím žetonem co se dává do košíků, kalkulačku, krabičku na poznámky, diář na kontakty, DVD Byl jednou jeden polda, knížku Otrkovice, zachyceno časem (je fascinující, jak se to měnilo, dřív malá vesnička a te%d velké město) a fén s bonusek-hřebínkem xD.
No a já bdu už končit, chci si ještě zopáknout ten dějepis co jsem se dneska šrotila, kouknout se na ČS (ne)má talent a ještě se vyspat :D. A jiank u babčiyk jsem toho moc nenakreslila, takže nevím nevím :D a brzo se vám i představím moje dlaší já, až je dokreslím a k tomu budu mít ještě míň času-budu chdoit na ZUŠku.
No oyasuminasai.
Misa

Halloween

30. října 2010 v 14:00 | Misa~Ai Ookami |  projevy
přednastaveno
Dokopala jsem se k tomu a napsala jsem to :D

Tákže co o hallowenu říct? Že ho miluju? Jo to bude ono. Opravdu já ho zbožňuju. To vydlabavání dýni. Vůně dýňového koláče (který jsem již u babičky určitě spořádala :D). Procházky v noci na hřbitově. Tedy jenom na tom Žlutavském, mají to tam krásně přehledné a vyzdobené.
Ale moc nemusím to všudypřítomné poamerčťování. Já mám radši tu atmosféru.

The candy spooky theater-merry go round

O Halloweenu jsem se poprvé dozvěděla v hodinách angličtiny. Tedy lépe řečeno kroužku. Paní učitelka nás to jezky naučila a doteď mám kdesi schovaný papír kam jsem si psala poznámky. Třeba, že je to původně keltský svátek a že dýně, kterým se říká Jack O'Lantern (podle opilce Jacka).
Taky si pamatuju jak se mi díky Halloweenu stal trapas. Učili jsme se opět o halloweenu ve škole a já měla říct dlouhý, ale v té verzi na s, já nevím jak se to píše tak radši ani psát nebudu, ale má se to vyslovovat šít a já místo toho řekla shit. Všichni víme co to znamená ne? :D
Při slově halloweenu se mi taky vybaví seriál věřte nevěřte a moje minulá oslova narozenin. Jsme se poádně strašili navzájem a nakonec to pořešil taťka, který si vzal takvou odpornou masku (které jsem se vždycky báala :D) a vysrašil nás všechny. Jak jsem se báli tak jsem byly na tisknuté na postely a já v ruce s kunaiem a kámočka s vařečkou :D.
Ehm to je od věci :D. No nevadí a protože už nevím co víc napsat. Nemám psavé střevo a jsem unavená tak končím :D.
Článek psán v 28.října kolem 23:00 a následně přednstaven.
Misa

Water

29. října 2010 v 10:00 | Misa~Ai Ookami
přednastaveno


Stíhmle designem jsem soutěžila v jedné soutěži na layoutsi. No nevyhrála jsem, ale nevadí, mě se líbí tak ho dávám i sem :D.
water

Odjíždím

28. října 2010 v 21:15 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Jáj zítra ráno odjíždímě k babičce, protže v sobotu bude na Žlutavech výstava ovoce a zeleniny :3 s kým vás se tam uvidím? Blbá otázka já vím, ale já musela :D. Už mám i sbaleno :D. Jinak mám nový účes :3 mám takovou tu ofinu na bok, uvidíte až se vyfotím. Jako vyfotila bych se i teď, ale jsem si jaksi blbbě vyfénovala vlasy tak mi ta ofina stojí nahoru a mám ji sepnutou sponkou :D

Alice Nine-Shunkashuutou

Název nenalezen

25. října 2010 v 20:17 | Misa~Ai Ookami |  Milý d(ě)níčku..
Evanescence-My last breath
Tak nic no. Jsem v pr..v čudu. (Nekažme děti :D). Ucho už mám celkově v pořádku, lae výtěr nedoapdla zrovna na dvakrát. Ještě musím zůstat 2-3 dny v teple domova a kapat si do ucha a pak ven jedině s čepicí/čelenkou/nebo nečím co chrání uši. No jo no, jsem na ně jakási citlivá. Takže sečteno podrtženo. Zítra do školy nejdu, takže nebudu vyvolaná, ale zase strávit skoro celé prázdniny doma. Další výtěr bude spojený s kontrolou ucha ve Zlíně kde jsem byla před tím a k tomu mi budou kontrolovat ty mandle. Ale je je to v pohodě. Tay jsem si užila náštěvu u zubařky. Bojím se jí. Ne, že bych se bála jako jí, ale bojím se toho co mi bude dělat :D. No dodělala mi zárkok s minulého týdne, protože ten se nmohl uskutečnit-měla jsem rýmu. Takže mi vrtala předni zub-2 :D Naštěstí s umrtvením, ale nemám ráda když do mě někdo něco bodá, ale přežila jsem, zub mám zpravený a já jsem happy :D
Dneska jsem byla nehorázně ráda za ten svetr a tričko v jednom :D. Znáto takové ty trička co vypadají jak svetr, ale jsou to tička? :D Doma mám 4, dva s dlouhým rukávem (bílé a šedočerné) a dva s krátkým (černý a fialový) krásně teplé a nemusím na tom mít už nic :D
Jinak máme nový přirustek do rodiny. Psa Mikiho. Nya to je tak roztomilí..jezevčík :D. Ale je fakt rozotmilí :D. Jinak máme ho od sousedky, ona totiž už se stěhovala na zámeček, neboli pečovatelský dům a tam psa mít nemůže tak ho dala k nám, ale než si zvykne, no snad to bude brzo :D. Jinak jsem přijatá do Autorského Klubu nyaa =^.^=. Takže si asi dokážete představit jak jsem nadšená a to taky ještě s nové tematu týdne-Halloween ^^. Určitě něco napíšu, ale teď mě omluvte jdu se koukat na druhou řadu Jigoku Shoujo Futamukori.
Jinak gomen* za tu hroznou chybu v uvítacím textu. Tam nemá být pád, ale střední rod :D. No stane se, ale opravovat se mi to nechce, počkám i na další dess. Jinak za upozornění děkuju Babe.
Misa

Lyžák-Martiňák 2010

23. října 2010 v 23:37 | Misa~Ai Ookami |  Videa
Jáj zkusila jsem udělat další video. Tentokrát s fotkami z lyžáku. Já tam chci znovu T_T.

Error

23. října 2010 v 23:35 | Misa~Ai Ookami |  Aktuálné
Nic nepotěší víc než když se člověk dozví, že se na něj učitelé spikli a bude vyzkoušen ze všech předmětů -.- To krásně potěší co?

Gackt-Vanilla

Poslední dobou jsem si hrozně navikla na vkládání písniček do textu :D No nevadí.
Chci vám oznámit, že se na mě učitelé spikli a chtějjí mě zabít. Aspoň mi odpadl přírodopis, s kterého jsem již vyzkoušená byla. Ale náladu mi dokonale zvedlo dokoukání Kuroshitsuji 2. Dokonalost toto. A taky nevím jestli se začít koukat na Durarara nebo Ookami Kakushi. Pfr v nejblišší době se to určitě nedozvím, prootže si zahraji na šprta a budu se učit. Heh už se vidím jak se já učím :D. Ne fakt já se fakt budu muset učit a pokud mě ten učitel nevyvolá tak si půjdu stěžovat! Přece se nebudu učit pro nic za nic :D. Jinak založila jsem si účet na alíkovi. Určitě tu stránku znáte :D Ano jsem prostě magor co umí udělat dokonalý první dojem. Aneb rejpni každého v dosahu 10 metrů :D. (Rape timeeee. Zdravím! :D - moje hlasité pozdravení :D) Ehm taky jsem zjistila, že jsem Tobiho pžíbuzná a že se asi zachvíli ocitnu v Bohnicích (juu budu mít tu úžasnou bílou košilku a v pokoji vypolstrované zdi? :3) Ehm..ano vaše Misa-chan se zbláznila, nejen že začala napodobovat Alois Trancyho z Kuroshitsuji 2, ale taky si místo nastřelené naušnice dala do ucha spínací špendlík! No ale je absolutně happy, protže včera její rodiče odjeli a vrátili se až dneska a ona při té přiležitosti koukala na Kuro 2, poslouchala to co její mamka nenazývá hudou (metal a rock -.-") a šla spát až něco kolem 4 hodiny. Ale dobezli jí dva věnečky, kinder budeno a jedno moc dobré koko, které neví jak se jmenuje, ale je to od Figara a vyrábí se to dýl, než je na světě :D. No já radši budu končit Misa-chan se potřebuje vypsat aby nabrala síly na zítřejší šprtání.
Misa-chan a její druhé já.
PS: Moje vizitka na Alíku :D

Pro babičku 2

23. října 2010 v 22:03 | Misa~Ai Ookami |  kresby
Pamatujete si ještě na tenhle Článek?
No já se konečně dokpala k tomu abych to dodělala a nakreslila i tu druhou kresbu :D tak ji tu máte a já zase můžu nadávat jak mi moje milovana webka nekvalitní (já chci skener T_T)

pro babičku03
pro babičku04

Moje ruka

21. října 2010 v 18:04 | Misa~Ai Ookami |  kresby
Ty brďo nikdy bych nevěřila, že je tak těžké nakreslit svoji ruku O_o. Dneska jsem se o tom přesvědčila, když jsem nevěděla co kreslit, tak jsem kreslila to co jsem měla přímo před nosem :D.

ruka

2 výtvory v GIMPu

21. října 2010 v 18:01 | Misa~Ai Ookami |  grafika
A ještě jsem tvořila :D
Ohnutý okraj papíru, to chci někdy použít do dessu :D
papír
A sleněné cosi :D
skleněné