Červenec 2010

The GazttE

28. července 2010 v 15:43 | Misa~Ai Ookami |  Hudební recenze
zdroj obrázku
- Skupina byla založena v roce 2002 Reitou, Rukim a Uruhou. Později se k nim přidali Aoi a Yone. Yone v roce 2003 skupinu opustil a místo něj nastoupil Kai.
- The GazettE by se dalo volně přeložit jako "Sbírka Zákonů."
- Skupina se zajímá hlavně o rock, visual kei a alternative metal.


Anime jako téma týdne, realy?

27. července 2010 v 22:08 | Misa~Ai Ookami |  projevy
Nightmare-The World (Death Note OP)
Já jsem teda hlasovala pro, ale vysloveně, promiňte mi ten výraz, nasrali. Co pak nemůžou přežít bez toho aniž by jeden týden nenapsali článek, či si je nečetli a navíc většina ani navíc co to je anime. Někteří něco tuší, ale většinou jen opravdu primitivní věci. Např.: Pokémon, Naruto či hentai/porno.
Takže nechápu proč jim to tak vadí, jenom proto že oněm nic neví a je to podle nich "pohádka". Ne to opravu není, mohla bych uvést hodně žánrů či anime, které je od 16 či i dokonce od 18. Počínaje již zmíněným hentai, dále následuje yaoi a yuri (Boku no Pico, Sensitive Photnograf, etc..). Do kategorie 16+ by se dalo zařadit Jigoku Shoujo, Kuro/Monoshitsuji, Arc the Lad, Naruto Shippuden (ano i ten!), Hellisong a mohal bych pokračovat do nekonečna. Dokonce i Gravitation, když ho dávali na A+ (předchůdce animaxu) tak bylo označeno 16+. A nebo takové Chobits či Elfen Lied nebo i Death Note je 16+, prvné dvě, protože hsou echi (lechčí forma Hentai, jednoduše tam nejde tam o TO) a DN, protože je prej brutální.
Tak co stále je Anime pohádka? Samozřejmě, že jsou i proděti (Pokémon, Kilary, Červánek..), ale i pro dospělé (Nana).
Takže prosím vás, nechte nás něco napsat. Mi hrdí otaku by jsme rádi napsali taky článek na téma týdne, když na většinu nemůžeme ( třeba na smrt, se krásně psalo a nebo na víru-pro jashinisty). A garantuji vám, že na blogu na, které chodím, pokud by napsali článek tak by stál za to! A navíc mi to neděláme kvůli návštěvnosti jako spousta "BlOgHíÍíSkŮ" s růžovým designe a články o Miley Cirkus (neboli Hannah Fuc*ana (cenzura musí být, přece nebudeme kazit malí děti :D)) co místo smysluplného článku na píši jednu větu, např. na téma týdne Homosexualita: "Homosexualita mi nevadí, muck lidi já vás lowískuju :-***" či "Buzíci jsou idioti a jsou nechutní! Ble" A pod touto větou spousta avatarů/wallpaperů/blendů s Miley Cirkus/HSM/Hannah Monatanou či Zacem Efronem.
Takže pokud je vám anime proti srsti tak to ignorujte a věnujte se tomu čemu jste se věnovali doposud (kopírování kusovek) a mějte se fajn. Amen.

Kontakt

14. července 2010 v 23:02 | Misa~Ai Ookami

Kxichtoknížka aneb FaceBook

14. července 2010 v 22:46 | Misa~Ai Ookami |  projevy
Určite všichni znáte fenomén jménem FaceBook. Někdo ho má, někdo ne, ale keždý oněm určitě slyšel. Já sobně FB mám, ale nejsem na něm závislá. Já totiž ani nechápu lidi jak na něm můžou být celý den. Já si tam zakočím, kouknu se na hlavní stránku na novinky a kdo co mi okomnetoval a nebo se mi líbí. A někdy si přidám nějaký ten status, fotky, či udělám test. A le k čemu to vlastně je. Mě to příjde jen jako obdomo lide.cz. Teda aspoň mě, jelikož já jsem lidé nikdy neměla tak nevím, nevím xD.
 Ikdyž chápu lidi co ho chtějí mít. Většinou lidi, kteří ho nemají si připadají odtrčení, ale opravdu o nic nepřicházejí. Opravdu onic. Je pravda, že tam můžete najít nové lidi a seznámit se sněma a pokect. Chat? Na co? Většina lidí má beztak ICQ, QIP či nějaký jiný komunikační prostředek. Já preferuju skype. Seznámila jsem se přes něj (a přes blog.cz) s jednou moc fajn otaku x3. Když to tak píšeu napadá mě jeden nápad na povídku. Nom tak se j pokusím napsat xD. Čli bude pod perexem xD.

Design-Colors

14. července 2010 v 21:51 | Misa~Ai Ookami |  designy
Hai, hai. Konečně jsem se dkopala k tomu aby tu byl lepši design než ten co jsem tu měla předtím (s Loveless). Podle mě se mi aj povedl, ale nsatvit ho -_-. Popravdě já tenhle typ designů nastavovala prvně a hodně mi u toho přetékali nervy ^^;. Taky jsem se i zmohla na to aby bylo hotocé menu, je plné klikaček :D. Onegai, těch ikonek u toho si nevšímejte xD. Nom aby to šlo pochopit tak u ikonky "Já" jsem oprvdu já xD, "blog", tak tam je současná vzhled blogu, "Deník", no tam byl pokus o to nakreslit deník xD, "kresby", tak tam měl být pokus o paprír a obličej v rozkresu xD ješte tam jdou vidět i pomocné linky :3, "Grafika", nom to se mi nechtělo nic kreslit a udělala jsem screen plochy a ořezala někeré zmích grafických editorů (ještě mám inscape, klasikcé malování a dva na animace, ale umí pracovat je c¨v malování a v PF+v těch animacích xD), "Povídky" opět pokus o papír xD na dapisu je "Sen 1/2" což je opravdu jedná má povídka, ale co je pak podtím napsané, netuím, jsou to jen jakési žblemty xD. A u "Fotky". To měla být žirafa a na nadpisu je "Zoo 2010". Ne v Zoo jsem nebyla, ale bylo to první co mě napdalo na tém fotky xD. Tož jsem se jaksi rozepsala xD A tu náhle jak by to mělo vypadat xD:Ps: Víte jak mi daly zarat ty "stíny"? xD Ty u menu a kolem toho rámečku xD jsem do dělala podctivě po pixelkách v PF xD
A taky ty šipky jsem nalezla tady

*Hai=jap. ano, ale já to používám dosti často jako pozdrav ^^
Loveless=anime
Onegai=jap. prosím